У засновника Binance заберуть паспорт: причина

  • 13.03.2024 15:16
  • 3 хвилини читання
У засновника Binance заберуть паспорт: причина

Суд у США вимагав від засновника Binance Чанпена Чжао (CZ) здати канадський паспорт, щоб запобігти його можливій втечі за кордон.

Окружний суд США змінив умови застави для колишнього гендиректора криптобіржі Binance Чанпена Чжао на прохання Міністерства юстиції США, щоб уникнути можливої втечі підсудного. Про це йдеться у судовому повідомленні.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Чжао визнав себе винним у звинуваченнях у відмиванні грошей в рамках великої угоди з урядом США, зокрема з його платформою Binance. Біржа погодилася виплатити владі $4,3 мільярди у вигляді штрафу.

У межах угоди Чжао відмовився від посади генерального директора Binance і передав керівництво Річарду Тенгу. Пізніше Чжао потрапив у судові тяжби, пов’язані з його засудженням. Криптомільярдер зараз знаходиться під вартою за заставою у розмірі $175 млн.

Також читайте: Що очікує на Чанпенга Чжао з Binance: огляд судового процесу.

Згідно з новими умовами застави, CZ повинен передати всі активні та прострочені паспорти, зокрема канадський. Він повинен передати ці документи довіреній особі, яку наймуть його адвокати. Ця особа буде супроводжувати колишнього керівника Binance у всіх подорожах, де може знадобитися паспорт.

Також Чанпену Чжао було заборонено оформлювати нові документи без дозволу суду. Крім того, він повинен повідомляти відповідні служби про свої переміщення.

Зазначимо, що останнім часом дату винесення вироку у справі CZ перенесли на 30 квітня 2024 року. Початково засідання було заплановане на кінець лютого, але його відклали з невідомих причин. Адвокати Чжао відмовилися коментувати цю інформацію.

Підприємцю загрожує до 18 місяців тюремного ув’язнення. За словами колишнього працівника Комісії з цінних паперів і бірж США Джона Ріда Старка, представники Міністерства юстиції настоюватимуть на більш суворому покаранні.

Дізнайтеся більше про Річарда Тена, нового генерального директора Binance, у нашій статті.

Можливо, вас зацікавить:

Binance випустила платформу прогнозів для лістингу токенів.

Кріптостейкінг та традиційні накопичувальні рахунки - в чому відмінність?

Як кіберзлочинці ухиляються від KYC на криптобіржах

За інформацією зі сторінок WSJ