Україні розпочинається програма для стартапів у галузі оборонної техніки з фондом у 1 мільйон євро.

  • 27.05.2024 11:31
  • 4 хвилини читання
Україні розпочинається програма для стартапів у галузі оборонної техніки з фондом у 1 мільйон євро.

Естонський підприємець Рагнар Сасс, засновник успішних стартапів Pipedrive та Lift99 Kyiv Hub, організовує в Україні інтенсивний п’ятиденний табір під назвою Extreme Bootcamp для стартапів, які спеціалізуються на оборонних технологіях (defense-tech).

Проект Extreme Bootcamp призначений для зміцнення екосистеми оборонних технологій в Європі і проводиться в Україні спільно з коаліцією Darkstar, у співпраці з провідними підрозділами українських збройних сил та відповідними установами.

"На фронті в Україні існує велика потреба в технологіях, і нам слід діяти швидко. Єдиний спосіб, як нам допомогти в цьому - це використовувати продуктивне мислення", - зазначає Рагнар Саас.

Він вважає, що Extreme Bootcamp допоможе українським фахівцям розширити свої можливості і встановити міцні контакти з компаніями-інвесторами.

У проєкті беруть участь компанії з Єстонії, Німеччини, Франції та Великої Британії як партнери.

Хто може брати участь

На Extreme Bootcamp буде взято участь 10 стартапів на різних етапах розвитку, які вже успішно пройшли випробування на українському ринку або будуть проходити їх протягом наступних 6 місяців.

Mastercard вибрала п'ять криптостартапів для участі в програмі Start Path. Це цікаве з тематики.

Продукція, що створюється стартапами, може охоплювати майже будь-що, що пов'язано з електронікою та програмним забезпеченням, і що можна легко розширювати, вказує на це Саас.

Яка вигода для стартапів

Extreme Bootcamp гарантує підтримку учасникам команд у їхньому зростанні, розширенні та прискоренні їхнього прогресу.

Після завершення програми три найкращі команди поділять між собою інвестиційний фонд у розмірі 1 мільйон євро, при цьому переможець отримає 500 000 євро.

Крім цього, за словами Рагнара Сааса, партнери проєкту будуть надавати учасникам стартапів консультації з питань прискорення виробництва, постановки правильних цілей та розширення бізнесу.

Заявку можна подати на веб-сайті Darkstar. Останній день для подачі заявок - 7 червня до 23:59.

Нагадаємо, що українські стартапи в галузі оборонної техніки можуть отримати грант від Brave1. Почався прийом заявок на отримання оновленої грантової підтримки від провідного оборонного кластера Brave1. Тепер українські розробники можуть отримати гранти в розмірі 500 тисяч, 1 мільйон та 2 мільйони гривень. Раніше сума фінансування становила $5 тисяч і $25 тисяч.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами: Дізнайтесь більше про інші популярні матеріали.

Стартап з України отримав грант від Сполучених Штатів Америки.

Умови в місті City стануть більш доступними для стартапів: що зміниться.

Як українські жінки розвивають свій бізнес: аналітичний огляд та приклади стартапів.

За інформацією, отриманою з сайту dev.ua.