Україні з'явився новий інвестиційний фонд для стартапів: що відомо.

  • 31.05.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Україні з'явився новий інвестиційний фонд для стартапів: що відомо.

Фонд Ангели для України об'єднає українських та міжнародних інвесторів з метою підтримки перспективних бізнесів в Україні.

Український інвестиційний фонд Angels for Ukraine розпочав свою роботу. Основний акцент буде зроблено на фінансуванні стартапів з українськими засновниками, повідомила співзасновниця фонду Олена Клейнер.

Зокрема, інвестиційний фонд підтримуватиме бізнес на етапах передсіяння та насіння, розвиваючи їх як на місцевому, так і на глобальному рівнях. За словами Клейнера, в стартапи інвестуватимуть від 50 000 до 500 000 євро.

Вона відзначає, що Angels for Ukraine співпрацює з українськими та закордонними інвесторами, щоб підтримати обіцяючих підприємців, які мають намір розширити свій бізнес за кордоном.

Також прочитайте: Український стартап переміг на конференції Latitude59.

Одним із співзасновників фонду є Руї Фалькао, ангельський інвестор з понад 15-річним досвідом. Він буде відповідати за контроль якості та нагляд за процесами. Олена Клейнер, українська підприємиця та бізнес-консультант, у свою чергу, керуватиме щоденними операціями та пошуком перспективних стартапів.

Відомо, що 5 липня відбудеться засідання інвестиційного комітету, де будуть обрані стартапи для отримання фінансування. На захід запрошують ангельських інвесторів. Абітурієнти можуть подати заявки на участь за посиланням.

Команда Angels for Ukraine є частиною світового бренду активних бізнес-ангелів COREangels. Її учасники вкладають кошти через місцеві портфельні фонди у перспективні стартапи.

Нагадаємо, естонському підприємцю Рагнару Сассу, засновнику успішних стартапів Pipedrive та Lift99 Kyiv Hub, організовується в Україні інтенсивний п'ятиденний табір під назвою Extreme Bootcamp для стартапів, що спеціалізуються на оборонних технологіях (defense-tech).

Також ми повідомляли, що в Україні розпочала свою роботу безкоштовна освітня платформа BecomingX Ukraine від британської компанії BecomingX.

BecomingX Україна - це безкоштовна платформа для навчання і розвитку дітей і дорослих, школярів і студентів. Вона надає доступ до інтерактивних курсів, відео від визначних думок лідерів, а також освітніх ресурсів від провідних світових компаній, таких як Britannica, CENTURY та інших.

Ознайомтеся з іншими популярними статтями.

Український стартап отримав фінансову підтримку від Сполучених Штатів Америки.

Місто Сіті стане більш доступним для стартапів: які зміни очікуються

Як жінки розвивають свій бізнес в Україні: огляд аналітичних досліджень та приклади успішних стартапів.

На підставі інформації з dev.ua