Українська версія журналу Bitcoin Magazine відкриється в Швейцарії.

  • 13.02.2024 14:01
  • 5 хвилин читання
Українська версія журналу Bitcoin Magazine відкриється в Швейцарії.

Українським виданням Bitcoin Magazine з підтримкою компанії White Rock Management буде відкрито новий офіс у Лугано, Швейцарія, повідомила пресслужба майнінгової компанії.

"White Rock Management - велика міжнародна компанія, тому ми не обмежуємо свої амбіції одним регіоном. Ми з радістю співпрацюємо з журналом Bitcoin, щоб вивести видання на нові ринки", - прокоментував засновник White Rock Management Сергій Тронь.

За словами підприємця, його підприємство має намір збільшити масштаб покриття видання.

«Ми успішно створили Bitcoin Magazine українською мовою. Кількість його читачів зростає, що є результатом освітньої місії: ми ознайомлюємо з Біткоїном, просуваємо цю тему, пояснюємо, що це таке і як воно працює», - повідомив засновник White Rock.

Bitcoin Magazine почав публікувати аналітичні, дослідні та освітні статті про Біткоїн з 2012 року. У листопаді 2021 року компанія White Rock Management і Bitcoin Magazine підписали угоду про запуск нових видань в Україні та країнах Східної Європи.

Швейцарія є ідеальним місцем для Bitcoin Magazine зі своєю органічною атмосферою. Понад тисяча компаній, що займаються цифровими валютами та блокчейном, вибрали цю країну для себе. Лугано, міська влада якої, оголосила про свої плани зробити біткоїн офіційним засобом платежу, є особливою прибічником цифрової індустрії. Це допомагає розвитку цифрового галузі та перетворює Лугано на сучасне цифрове місто, яке стає центром європейської Біткоїн-спільноти.

Українське видання Bitcoin Magazine буде запущено до кінця лютого. Спочатку це буде вебсайт, який надаватиме освітню інформацію та новини про Біткоїн, а потім - друковане видання. Основною мовою видання під час запуску буде німецька, а пізніше будуть додані французька та італійська.

Про фірму White Rock Management White Rock Management - це компанія, яка займається управлінням інвестиціями та фінансовими послугами. Наша компанія була заснована з метою надати якісні та професійні послуги на ринку фінансового управління. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи інвестиційне портфоліо, фінансове планування, рizика управління та консультування в області фінансів. Ми працюємо з клієнтами будь-якого рівня - від фізичних осіб до корпорацій. Наша команда фахівців має багатий досвід у сфері фінансів та інвестиційного управління і готова допомогти нашим клієнтам досягти їхніх фінансових цілей. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, враховуючи їхні особисті побажання та потреби. White Rock Management прагне забезпечити надійні та прибуткові рішення для своїх клієнтів. Ми використовуємо найновіші технології та стратегії, щоб забезпечити оптимальний результат. Наші послуги базуються на прозорих принципах та етичних стандартах. Якщо ви шукаєте надійного партнера для фінансового управління, White Rock Management - це відмінний вибір. Ми розуміємо важливість ваших фінансів та працюємо над тим, щоб забезпечити оптимальні результати і задоволення наших клієнтів.

Компанія White Rock Management займається видобутком біткоїнів за допомогою обладнання, яке використовує альтернативні джерела енергії. Їх дата-центри розташовані у дружніх до біткоїна юрисдикціях на різних континентах, у країнах, таких як Швеція, США та Казахстан. В даний час, компанія має більше ніж 16 000 ASIC-майнерів.

Важливо відзначити, що White Rock є учасником всіх міжнародних асоціацій з охорони клімату та спеціалізується на розробці "зелених" майнінгових проектів, які відповідають стандартам ESG.

Її шведські центри обробки даних використовують відновлювану гідроелектроенергію. У Техасі є енергонезалежний об'єкт, що переробляє газ, отриманий із нафтових родовищ, на електроенергію. Ця енергія використовується для майнінгу.

Шахтарські можливості в Техасі

У 2022 році компанія White Rock Management запустила майнінгові ферми в долині річки Бразос біля Х'юстона, що знаходиться в штаті Техас. Цей проект є унікальним, оскільки обладнання живиться електричною енергією, отриманою від спалювання факельного газу, який виділяється під час нафтовидобутку.