Минулого тижня в Празі відбулася конференція Invest in Bravery, в якій взяли участь 11 українських стартапів: Numo ADHD, Input Soft, Mantis Analytics, Aspichi, Armor, Humancreed, WheelKeep, Spendbase, SaveEcoBot, Fintellect, Beholder
Цю інформацію можна знайти в повідомленні Українського фонду стартапів у Telegram.
На заході, що відбувся на честь відважності українських підприємців, були присутні міністр транспорту Чеської Республіки Мартін Купка, посол Великої Британії в Чехії Метт Філд, посол США в Чехії Біджан Сабе та тимчасовий повірений у справах України в Чехії Віталій Усатий.
Цікаве новини: український стартап бере участь в програмі Google.
Команди презентували свої новаторські рішення європейським чиновникам та інвестиційним фондам, а також взяли участь у панельних дискусіях і виступах від представників Всесвітнього банку, Європейського інвестиційного банку, Української асоціації венчурного капіталу та приватного еквіті, а також Українського фонду стартапів.
Крім того, в рамках програми Invest in Bravery 3 команди з делегації отримали запрошення на зустріч з Павлом Фішером – Головою Комітету з питань закордонних справ та безпеки.
Після двохденного заходу в Чехії українські стартапи Fintellect, Beholder, Input Soft, Numo ADHD вирушили в Німеччину, щоб зустрітися з членами Business Angel Club Berlin та представити свої проєкти учасникам стартап-екосистеми в Дрездені.
Також слід зазначити, що український криптостартап Arkis привернув $2,25 мільйони.
Фонд стартапів України висловлює подяку команді організаторів Invest in Bravery, Посольству Чехії в Україні та Міністерству промисловості та торгівлі Чехії за підтримку національної делегації, а також особисто Девіду Ніколсу за допомогу у розвитку технологій в Україні.
Ми вже писали, що восьмох українських стартапів відібрали для участі в конференції TechChill, одного з найбільших технологічних заходів у Балтійському регіоні. Цього року українська делегація вперше буде представлена на TechChill, який відбудеться з 17 по 19 квітня в Ригі.
Прослухайте інші значущі матеріали:
Як українки розвивають свій бізнес: аналітичний огляд та приклади стартапів
Український Інститут Проектору запустив стартап з ШІ: яка його користь.
Компанія SMOK Ventures залучила 25 мільйонів доларів для інвестування у українські стартапи.