Українські стартапи мають можливість вийти на ринок Британії за умови участі в програмі UK-Ukraine TechBridge.

  • 22.02.2024 18:01
  • 3 хвилини читання
Українські стартапи мають можливість вийти на ринок Британії за умови участі в програмі UK-Ukraine TechBridge.

Українські початківці можуть взяти участь у програмі акселерації на платформі UK-Ukraine TechBridge, що дозволить їм увійти на ринок Великої Британії та представити свій проект британським інвесторам.

Процес реєстрації вже розпочався. Ця інформація опублікована на веб-сайті UK-Ukraine Tech Bridge Investment Accelerator.

Програма проекту включає воркшопи, підтримку від менторів з індустрії, юридичні консультації, знайомства з учасниками стартап-екосистеми Великої Британії та можливість представити свій проект інвесторам під час Демо-дня на London Tech Week.

Які ідеї для стартапів можуть бути запропоновані?

  • Готові до виходу на ринок або вже проходять тестування користувачами.
  • мають мінімальний щомісячний постійний дохід у розмірі £3000;
  • Отримали фінансування у розмірі 50 000 фунтів.
  • Маємо план, який включає в себе основні етапи розроблення продукту, залучення клієнтів, укладення партнерств, фінансові показники тощо.

Заявку на участь в акселераторі можна подати до 14 березня. Детальніше про умови програми та процес подання можна знайти за посиланням.

Український фонд Roosh Ventures зробив інвестицію в ізраїльський стартап, що може бути цікавим для вас.

Організатори стверджують, що Велика Британія є ідеальним партнером для українських стартапів, які прагнуть розширити свої можливості. З більш ніж 1,7 мільйонами працівників та щорічним внеском у понад £150 млрд у економіку, технологічний сектор Великої Британії є лідером у сфері інновацій та розвитку. Ця країна має найбільшу кількість технологічних "єдинорогів" в Європі та стрімко розвивається у технологічних центрах, таких як Кембридж, Манчестер і Единбург.

Нагадаємо, компанія Google запускає інноваційну програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», в яку включено 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Ця пропозиція надасть учасникам унікальну можливість скористатися передовими інструментами, налагодити співпрацю з партнерами та відтворити кращі практики Google.

Ознайомтеся із іншими значущими матеріалами.

Як саме жінки розвивають свої бізнеси в Україні: детальний аналіз та приклади успішних стартапів

Український Інститут проекторів запустив стартап зі штучним інтелектом: як він може бути корисний

Компанія SMOK Ventures залучила $25 млн і планує інвестувати кошти у українські стартапи.