Українські стартапи на TechChill 2024: хто увійшов до складу національної команди.

 • 21.03.2024 16:46
 • 5 хвилин читання
Українські стартапи на TechChill 2024: хто увійшов до складу національної команди.

У квітні цього року Україна вперше братиме участь у TechChill в Ризі. Це одна з провідних балтійських технологічних подій для підприємців, інвесторів і талантів із різних куточків світу.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів в Telegram.

"Пропагуємо український ІТ. Відібрали 10 національних стартапів, які представлять Україну на TechChill 2024, — повідомляється. — Це один з найбільших балтійських технологічних подій, який збирає засновників, підприємців та інвесторів з усього світу. У цьому році українська делегація вперше візьме участь у конференції, яка проходитиме з 17 по 19 квітня в Ризі".

Після пітчингу були відібрані 10 розробок проєктів, які демонструватимуть всю силу українського ІТ-галузі.

Отже, до складу національної делегації, як повідомив український фонд стартапів на своїй Facebook-сторінці, увійшли:

 1. Aspichi - це штучний інтелект, який допомагає подолати психологічні травми в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою віртуальної реальності.
 2. Zibra AI - це платформа, яка дозволяє створювати реалістичний 3D-контент за допомогою штучного інтелекту.
 3. OptySun - новаторська портативна система очищення води, що сприяє охороні навколишнього середовища, зменшує використання пластику та забезпечує доступність безпечної питної води.
 4. Uspacy - це унікальне робоче середовище для управління щоденними процесами малого та середнього бізнесу: ефективне спілкування в колективі, спільна робота, управління завданнями та CRM.
 5. Mantis Analytics - це штучний інтелект, що дає можливість в реальному часі відслідковувати інформаційний простір для захисту когнітивної безпеки підприємств.
 6. Wantent - це платформа, яка працює на основі ШІ, - аналізує реакцію аудиторії на відеоконтент і вимірює залученість глядачів під час перегляду.
 7. Наш сервіс Biz надає можливість автоматизувати прийом замовлень з таких платформ доставки, як Glovo, Bolt Food, Wolt, Uber Eats та інші.
 8. CheckEye - це хмарне рішення, яке допомагає в ранній діагностиці захворювань очей. Воно створене українськими IT-фахівцями спільно з провідними науково-дослідними інститутами в галузі офтальмології.
 9. House - це мережа виробничих центрів для сучасних каркасних будинків з нульовим викидом вуглецю. Їх можна легко зібрати в будь-якому місці без використання інструментів всього за кілька днів.
 10. Generect Ua - це бізнес-система SaaS, яка автоматизує процес пошуку та перевірки даних про потенційних клієнтів для проведення маркетингу в соціальній мережі Linkedin або за допомогою електронної пошти.

Почався прийом заявок на участь у конкурсі стартапів IT Arena Startup Competition 2024. Як подати заявку?

Привітаємо переможців відбору та бажаємо їм успіху, — додали в пресслужбі. — Участь української делегації стартапів організована Міністерством цифрової трансформації України спільно з Українським фондом стартапів, YEP Accelerator, Startup Wise Guys та Techosystem за підтримки Western NIS Enterprise Fund у партнерстві з Seeds of Bravery та Advantage Ukraine.

Раніше ми повідомляли, що українські технологічні малий та середні підприємства, стартапи та скейлапи можуть отримати до €60 тис. від Європейської ради з інновацій, якщо приймуть участь у програмі "Seeds of Bravery". Більше інформації читайте тут.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Українські початкові проекти приєдналися до ініціативи Invest in Bravery.

Запросити інвесторів та венчурні фонди, розпочати успішний стартап зі сильною командою: поради від досвідчених керівників компанії A-Players.

Венчурний фонд SMG Capital запустив програму стажування для українських стартапів: вимоги