Український фонд Roosh Ventures вклав свої інвестиції у стартап з Ізраїлю.

  • 16.02.2024 18:15
  • 5 хвилин читання
Український фонд Roosh Ventures вклав свої інвестиції у стартап з Ізраїлю.

Український венчурний фонд Roosh Ventures вложив $8 млн у стартап Permit.io з Ізраїлю.

Український стартап отримав лідером раунду Series A американський інвестиційний фонд Scale Venture Partners. Крім нього, у компанію також інвестували NFX, Verissimo Ventures, Firestreak та 92712.

Залучене фінансування дозволить компанії Permit.io збільшити масштаби своєї діяльності шляхом просування на ринку нового унікального продукту - Approval Flows, який спрощує управління процесами авторизації у додатках.

Як пояснили в фонді Roosh Ventures, зараз все більше штучного інтелекту (ШІ) використовується у бізнес-процесах, тому виникає потреба керувати доступом ШІ-агентів до даних та їхнім використанням. Продукт Permit.io розроблений для забезпечення контролю над таким доступом агентів.

Також ознайомтесь: Компанія Microsoft вкладає кошти у медіа-стартап та надає йому свого ШІ-бота: докладні умови угоди.

Approval Flows вирішує проблему, з якою зіштовхуються розробники, які витрачають багато часу на створення, керування та підтримку авторизації в застосунках, зокрема для ботів та ШІ-агентів.

Вбудовані хмарні додатки набувають все більшої популярності - і це вимагає максимального контролю. Через це компанії постійно зіштовхуються з новими вимогами до авторизації, а розробники баряться з повторюваними операційними завданнями замість того, щоб працювати над основними функціями додатків. Вони витрачають додаткові ресурси на підтримку продукту, пояснили у фонді.

Продукт Permit.io допомагає компаніям зекономити багато часу та грошей, автоматизуючи та спрощуючи процес авторизації, повідомляє фонд.

Компанія Roosh Ventures не розголошує точну суму своїх інвестицій. Однак, зазвичай ця сума становить приблизно 1 мільйон доларів.

Компанія SMOK Ventures залучила $25 млн на інвестування українських стартапів, що може викликати ваші зацікавлення.

Додаткова інформація

Permit.io - це стартап, який походить з Ізраїлю. Він був заснований колишніми інженерами з Facebook, Microsoft і Rookout. Технології цього стартапу вже використовують понад 20 компаній, зокрема Tesla, Accenture, Cisco, Schneider Electric, SignifyHealth (частина CVS, американської корпорації з охорони здоров'я), Salt.Security та інші.

У березні 2021 року Фонд Roosh Ventures був запущений співзасновником стартапу Reface Денисом Дмитренком та раннім інвестором Сергієм Токарєвим. Засновники фонду пояснили, що Roosh працюватиме за вічнозеленою моделлю, тобто буде реінвестувати прибуток з успішних угод, замість того, щоб формувати класичні фонди з обмеженим терміном життя (5-10 років).

Фонд Roosh Ventures спеціалізується на інвестуванні українських стартапів в різних сферах, включаючи ШІ, фінтех, геймінг та health tech, на ранніх етапах розвитку - від Pre-seed до Series А. За останні три роки, Roosh Ventures успішно проінвестував у багатообіцяючі проекти, такі як Deel, TheGuarantors, Oura, Pipe, Alma, Playco, Dapper Labs, Alter, а також більше 35 інших компаній. Наш фонд має представництва в Києві, Парижі та Лондоні і є частиною широкої технологічної екосистеми Roosh.

Згадаємо, Google запускає новаторську програму під назвою "Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity", в яку включено 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Цей проект надасть учасникам унікальну можливість використовувати передові інструменти, встановити співпрацю з партнерами та освоїти найкращі практики Google.

Познайомтесь з іншими значущими матеріалами:

Як українські жінки розвивають свої бізнеси: аналітичний огляд і приклади стартапів

Український інститут "Projector" розпочав свій семантичний стартап: яка користь від нього.

Стартап Jetbeep представив Україну на виставці CES 2024.

За відомостями Форбсу.