Український інститут Projector запустив ШІ-стартап: яку користь він може принести?

  • 07.02.2024 17:16
  • 6 хвилин читання
Український інститут Projector запустив ШІ-стартап: яку користь він може принести?

Один з найбільших навчальних закладів в Україні, що спеціалізується на креативних і технологічних професіях - Projector Institute, створює кар'єрний стартап Lezo.io з використанням штучного інтелекту (ШІ)

Про це повідомив Генеральний директор та співзасновник інституту Олександр Трегуб на своїй сторінці у Facebook.

Lezo.io - це платформа, яка має на меті спростити процес пошуку для компаній і кандидатів. Завдяки цьому компанія може знайти потрібну людину, працюючи з меншою кількістю профілів. Кандидати, з свого боку, отримують можливість спілкуватися тільки тоді, коли запит відповідає їх очікуванням і навичкам.

Lezo.io - це платформа, яка надає користувачам можливість легко створювати й управляти власними веб-сайтами. Ця платформа пропонує широкий спектр інструментів та функціональності, що допомагає користувачам створювати привабливі та ефективні веб-сайти без необхідності вміння програмування. Lezo.io пропонує безліч готових шаблонів, що дають можливість швидко запустити свій веб-сайт з мінімальними зусиллями. Крім того, користувачі мають можливість внести будь-які зміни до веб-сайту, вибрати кольорову схему, шрифти та інші дизайнерські елементи. Одна з головних переваг Lezo.io полягає в його простоті використання. Незалежно від рівня технічних навичок, користувачі можуть швидко розібратися з платформою та створити свій власний веб-сайт всього за кілька кроків. Крім того, Lezo.io забезпечує користувачів надійним хостингом для їх веб-сайтів, що гарантує їх доступність та швидкість завантаження. Загалом, Lezo.io - це потужна платформа, яка дає можливість кожному створити свій веб-сайт без зайвих зусиль та витрат. Вона надає широкі можливості для створення привабливих та функціональних веб-сайтів, що задовольняють потреби різних користувачів.

Алгоритми Lezo.io виконують аналіз резюме та вакансій, визначають потрібні навички та співставляють вакансії лише з кандидатами, які їм підходять.

Як тільки вакансія додається до бази даних, вона автоматично надсилає push-сповіщення саме тим особам, для яких вона є важливою. Цей процес дозволяє зберегти велику кількість ресурсів рекрутерів, оскільки їм більше не потрібно витрачати час на перегляд сотень непов'язаних листів.

Можна було б також прочитати: SMOK Ventures отримала $25 млн і планує інвестувати в українські стартапи.

Протягом останнього року стартап знаходився на етапі тестування і за цей період досяг наступних досягнень:

  • кожен сьомий поєдинок закінчується запрошенням на співбесіду;
  • У базі знаходиться близько 16 000 талановитих творчих та технічних спеціалістів різного рівня (від досвідчених професіоналів до початківців).
  • 550 партнерських компаній, які активно шукають кандидатів і отримують відгуки від них.

На даний момент стартап функціонує як чат-бот. Наш колектив працює над розробкою вебсервісу, запуск якого запланований на другий квартал 2024 року.

"Ми запустили бета-версію чатбота, що дозволило нам швидко вдосконалювати алгоритм та забезпечити більшу точність. До кінця поточного року відсоток відповідних результатів зміниться з 1/7 до 1/5. Крім того, ми впровадимо зручну платформу. Тому незабаром ми оголосимо великі оновлення та партнерства", - повідомив Олександр Трегуб.

Вам може бути цікаво: Перспективи та регулювання штучного інтелекту в Україні: репортаж з IT Meets Tech.

У поточний час розміщення вакансій у чат-боті є безкоштовним, але наша команда пропонує додаткові можливості платного розміщення вакансій перед більш широкою аудиторією. Запуск веб-сервісу призведе до того, що послуги для роботодавців стануть платними.

Для розпочатку своєї діяльності команда отримала підтримку від двох грантів - від CIRCE, Європейського дослідницького центру креативного впливу, а також від Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" для проведення досліджень та тестування.

Пригадаємо, українське ШІ-стартап Dataisland залучив $500 000 інвестицій від енергетичної компанії Milleyson Holdings Ltd з Кіпру та консалтингового холдингу Apercon Consulting Group з України.

Dataisland розробляє віртуального помічника, який може інтегруватися з CRM-системами та базами даних організацій. Це дозволяє аналізувати статистичні дані і створювати на їх основі звіти для співробітників.

Познайомтесь з іншими значущими матеріалами.

Які українські стартапи візьмуть участь в програмі Стенфордського університету?

Нова програма для стартапів Nova Tech Spring 2024 розпочала свою роботу в Україні. Як подати заявку на участь у ній?

Український фонд стартапів відкриває нові перспективи для підприємництва шляхом надання детального списку можливостей.