Український криптостартап Arkis залучив $2,25 млн.

  • 28.02.2024 16:00
  • 2 хвилини читання
Український криптостартап Arkis залучив $2,25 млн.

Українські підприємці Сергій Тищенко і Олександр Проскурин заснували криптостартап Arkis у Лондоні, який залучив $2,25 млн інвестицій у ході раунду Pre-Seed.

На чолі раунду стояв американський венчурний фонд gumi Cryptos Capital. До нього приєдналися український венчурний фонд Roosh Ventures, а також G1 Ventures та Psalion VC.

Компанія Arkis діє на ринку DeFi (децентралізовані фінанси) і дозволяє клієнтам залучати кошти для проведення on-chain криптовалютних операцій. Інфраструктура Arkis підвищить ефективність використання капіталу в сфері DeFi та прискорить розвиток децентралізованих фінансів.

Українська компанія Arkis була заснована у 2022 році двома українцями - Сергієм Тищенко та Олександром Проскуріним. Обидва мають вищу освіту в галузі академічної математики і багаторічний досвід роботи в традиційних фінансових сферах. Тищенко розповідає: "Після краху FTX та 3 Arrows Capital кредитування отримало величезний удар. Ми розробили новий математичний підхід до створення прозорої інфраструктури кредитного плеча".

Міко Мацумура, керуючий партнер gumi Cryptos Capital, зауважує: "Капітал повертається до децентралізованих фінансів, і потрібні нові механізми для оптимізації процесів та ризиків кредитування".

Алгоритм Arkis пропонує інноваційний підхід до оцінки активів, класифікуючи їх за типами. Arkis співпрацює з хедж-фондами DeFi, створюючи індивідуальне середовище кредитного плеча з акцентом на кібербезпеку. Смартконтракти Arkis дозволяють ефективно використовувати капітал для позичальників і гарантують безпеку для кредиторів. Arkis прискорює розвиток ринку DeFi, використовуючи технологію блокчейну для оптимізації розрахунків перехресної маржі.

Місія Arkis - революціонізувати ринок DeFi, забезпечуючи ефективність та безпеку використання капіталу в сфері кредитування.