Український стартап OneNotary, який спеціалізується на онлайн-нотаріальних послугах, оголосив про успішне завершення інвестиційного раунду серії A, в якому вдалося зібрати $5 мільйонів. Цей важливий етап у розвитку компанії відзначається початком співпраці з відомою американською компанією DocuSign, лідером у галузі управління електронними документами та підписами.
На чолі інвестиційного раунду стоїть венчурний фонд Jackson Square Ventures, в складі інвесторів якого входять засновник DocuSign Том Гонсер, а також ряд венчурних фондів, зокрема u.ventures, DocuSign Ventures, GoodPaper Ventures, Digital Future та The LegalTech Fund.
Отримані кошти будуть витрачені на подальше прискорення маркетингових та продажових заходів компанії OneNotary, зміцнення партнерських відносин та розвиток продукту, щоб задовольнити зростаючий попит на онлайн-верифікацію.
Також перегляньте: Українські стартапи на TechChill 2024: хто увійшов до країнної делегації.
З моменту свого заснування у 2020 році, компанія OneNotary активно розвивається, залучаючи десятки тисяч нотаріусів та клієнтів. Упродовж останнього року компанія змогла подвоїти свій дохід, а кількість нотаріусів на їхньому ринку збільшилася до понад 30 000 осіб, повідомив Іван Зінков, співзасновник та генеральний директор OneNotary.
У початковому відрі 2022 року стартап привернув $1,75 мільйона від вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Тепер, з новим раундом інвестицій, компанія OneNotary та DocuSign оголосили про офіційне партнерство, яке передбачає інтеграцію OneNotary у портфоліо нотаріальних рішень DocuSign. Ця інтеграція буде доступна вже на початку літа.
Українська команда OneNotary створила зручну платформу для американських клієнтів, яка дозволяє отримати нотаріальні послуги віддалено. Також, DocuSign надає широкий спектр послуг з управління електронними документами та підписами, що спрощує бізнес-процеси по всьому світу.
Нагадаємо, що українська інвестиційна група Roosh запустила новий інвестиційний проект Roosh X, у межах якого буде укладати угоди самостійно або спільно з партнерами. Одним з таких партнерів уже стала канадська венчурна компанія Tiny Studio.
Разом компанії зосередяться на вкладеннях в акціонерний капітал технологічних стартапів з Європи та США. Приблизна сума інвестицій складатиме від $500 тис. до $10 млн. Для розгляду інвестицій розглядатимуться бізнеси з річним доходом від $5 млн.
Також було зазначено, що українські технологічні МСП, стартапи та скейлапи можуть отримати до 60 000 євро від Європейської ради з інновацій, якщо вони приймуть участь у програмі "Насіння мужності".
Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.
Електронна гривня - це цифрова валюта, яка має бути введена в Україні. Вона призначена для спрощення безготівкових розрахунків, зменшення обігу тіньової економіки та забезпечення більшої прозорості та безпеки у фінансових операціях. У водночас, введення е-гривні може стимулювати розвиток цифрової економіки в Україні та збільшити доступність фінансових послуг для громадян.
У 2023 році fintech-проєкти зі ШІ залучили значну кількість інвестицій.
У яких секторах можливе випередження фондового ринку до 2024 року?
За інформацією від AIN.UA