Український стартап Jetbeep представив нашу країну на CES 2024.

  • 13.02.2024 18:01
  • 6 хвилин читання
Український стартап Jetbeep представив нашу країну на CES 2024.

Від 9 до 12 січня у Лас-Вегасі, США пройшла виставка Consumer Electronics Show 2024, на якій Україну представляв стартап Jetbeep серед інших 12 компаній.

Українське Міністерство цифрової трансформації спільно з Українським Фондом Стартапів та Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) організували український павільйон за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID CEP).

На виставці CES 2024 компанія Jetbeep представила нову модель автономних поштоматів. Особливістю цього продукту є його повна автономність і живлення від акумулятора, при цьому він зберігає всі функціональні можливості та зручний користувацький інтерфейс, які притаманні традиційним поштоматам, що живляться від електромережі. Таким чином, цей продукт вирішує основну проблему гравців ринку, які бажають розширити свою мережу за допомогою автономних пристроїв і стандартизувати процес обслуговування клієнтів та кур'єрів.

Основні переваги поштоматів Jetbeep: 1. Швидка та зручна доставка: Поштомати Jetbeep забезпечують швидку та зручну доставку товарів до отримувачів. Вони розташовані в зручних місцях, таких як торгові центри, супермаркети і офісні будівлі, що дозволяє клієнтам отримувати свої посилки у зручний для них час. 2. Безпека та надійність: Поштомати Jetbeep забезпечують високий рівень безпеки для товарів та персональної інформації клієнтів. Вони оснащені системами відеоспостереження та захисними механізмами, що забезпечують безпеку посилок. 3. Гнучкість та доступність: Поштомати Jetbeep доступні для використання в будь-який час, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Це дозволяє клієнтам отримувати свої посилки в зручний для них час, незалежно від робочого графіку або місця проживання. 4. Екологічність: Використання поштоматів Jetbeep сприяє зменшенню кількості поштових вантажів та, відповідно, сприяє зниженню викидів CO2 в атмосферу. Це екологічно чистий спосіб доставки товарів, що допомагає зберігати навколишнє середовище. 5. Зручні та сучасні технології: Поштомати Jetbeep використовують сучасні технології для забезпечення зручності та легкості використання. Мобільний додаток Jetbeep дозволяє клієнтам легко відстежувати статус своїх посилок та отримувати повідомлення про надходження нової посилки. Ці переваги роблять поштомати Jetbeep найкращим вибором для швидкої та зручної доставки товарів українським клієнтам.

  • ціла нашлість автономних та живуть за рахунок акумулятора.
  • підтримують всі наявні UX потоки клієнта та кур'єра;
  • можуть бути обладнані PIN-панеллю та OLED-дисплеєм;
  • містять у собі сканер QR-кодів;
  • сумісні з інтернет-підключенням CAT-M, NB-IoT або CAT 1 bis, включаючи можливість використання eSIM;
  • установка може бути здійснена в будь-якому місці протягом 15 хвилин.
  • підходять для монтажу як на вулиці, так і в приміщенні;
  • Сонячні панелі можуть бути встановлені на них.

Цікава тема: Як жінки в Україні розбудовують свої бізнеси. Аналітичний огляд та приклади стартапів.

Команда Jetbeep була представлена Валерієм Чекалкіним (Співзасновник та генеральний директор), Олегом Гордійчуком (Співзасновник та керівник з продукту) та Олексієм Дацівим (Партнер та керівник з розвитку бізнесу).

Для нас CES 2024 був дуже важливим, оскільки в одному місці зібрані провідні світові виробники, клієнти та інвестори з усього світу. Ми отримали не тільки корисний відгук від гравців провідних ринків, що стосується продукту та його дистрибуції, але навіть уклали декілька угод про потенційні партнерства прямо на місці. Ми надзвичайно вдячні організаторам українського павільйону за надану нам таку можливість.

Цього року заходу відвідали понад 135 000 гостей, включаючи понад 5 000 представників світових ЗМІ та 4 300 прямих учасників, з яких близько 1 400 були стартапами з Eureka Park. Чотириденна поїздка на CES 2024 стала великим успіхом для української делегації, створивши можливості для потенційного співробітництва між українськими інноваторами та світовими лідерами.

Нагадаємо, що компанія Petcube, яка є українським виробником продуктів для домашніх тварин, випустила новий інноваційний виріб - GPS-трекер для відстеження руху та активності наших чотирилапих друзів. Докладніше можна прочитати за цим посиланням.

Ознайомтесь з іншими популярними статтями:

Огляд інвестицій у найпопулярніші криптостартапи.

SMOK Ventures успішно залучила $25 млн, які будуть інвестовані в українські стартапи.

Найкращі стартапи за оцінкою Білла Гейтса