Український стартап PeopleForce отримав $2 млн інвестицій від Pracuj Ventures.

  • 20.02.2024 08:46
  • 4 хвилини читання
Український стартап PeopleForce отримав $2 млн інвестицій від Pracuj Ventures.

Український стартап PeopleForce, який вже співпрацює з численними великими компаніями, пропонує рішення у сфері управління людськими ресурсами (HRM) для автоматизації процесів у відділі кадрів та рекрутингу.

Стартап PeopleForce залучив $2 млн в рамках нового раунду інвестицій від польського венчурного фонду Pracuj Ventures. Також він став дев'ятим бізнесом в портфелі фонду разом із Gamfi, Gymsteer, Inhire.io, Kadromierz, SeniorApp, Sherlock Waste, Wandlee, Worksmile та іншими.

Фінансування сприятиме подальшому розвитку продукту й допоможе йому вийти на міжнародні ринки, зокрема, в Польщі та країнах Латинської Америки.

Також важливо враховувати: Google оголосив про нові гранти для українських стартапів.

У компанії PeopleForce наголошують, що їхня мета полягає в оптимізації процесів управління персоналом на всіх етапах життєвого циклу працівників та сприянні розвитку культури високої ефективності.

У 2021 році PeopleForce отримав $700 000 від Sturgeon Capital та інших інвесторів. Ці кошти були спрямовані на розробку нових функцій, розширення команди, виходження на нові ринки та підвищення усвідомлення бренду.

Інформаційно

Український стартап PeopleForce був заснований у 2019 році Ендрю Сетініком. Ця платформа для управління людськими ресурсами є all-in-one і призначена для оптимізації процесів у сфері кадрів та забезпечення позитивного досвіду для співробітників на всіх етапах їхнього життєвого циклу.

Український фонд Roosh Ventures здійснив інвестиції в ізраїльський стартап, що може вас зацікавити.

На даний момент стартап має понад 800 клієнтів з 25 країн світу, загальною кількістю понад 80 000 активних користувачів системи. Серед них такі відомі бренди, як Ракутен, BMW, Делойт, Ajax Systems, Reply.io та YouScan, включаючи польські компанії Autenti, MerXu, Grupa eSky, Inspeerity, Addepto, Verseo, а також представників Латинської Америки — Hubbing LATAM, Infracommers, Patagonian, Clarika та інші.

Pracuj Ventures - це польський корпоративний інноваційний фонд, що спеціалізується на інвестуванні в галузі HR Tech та EDU Tech. Основною місією фонду є підтримка інноваційних та масштабованих проєктів на цифровому ринку у сфері HR. Компанія має близько 40 тисяч клієнтів з 40 країн, які активно користуються її продуктами та послугами.

Нагадаємо, компанія Google запускає нову програму під назвою "Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity", в яку вже приєдналися 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Цей проект надасть учасникам унікальну можливість скористатися передовими інструментами, налагодити співпрацю з партнерами та ознайомитися з кращими практиками Google.

Ознайомтеся з іншими значущими матеріалами:

Як жінки розвивають свій бізнес в Україні: аналіз та приклади успішних стартапів.

Український Інститут Проектор запустив стартап зі штучним інтелектом: як він може бути корисним.

Компанія SMOK Ventures залучила $25 млн, які будуть інвестовані у українські стартапи.

На підставі даних AIN.UA