Український стартап платформи Dataisland успішно залучив $500 тис. інвестицій.

  • 25.01.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Український стартап платформи Dataisland успішно залучив $500 тис. інвестицій.

Український стартап Dataisland забезпечив $500 000 інвестицій від компаній Milleyson Holdings Ltd з Кіпру та Apercon Consulting Group з України.

Про це заявляється в статті Forbes.

Українська компанія Dataisland розробляє віртуального помічника ШІ, який інтегрується з CRM-системами та базами даних організацій. Це дозволяє аналізувати статистичні дані та створювати на основі їх звіти для співробітників.

У січні поточного року стартап отримав $300 000 інвестицій від кіпрської енергетичної компанії Milleyson Holdings Ltd у рамках pre-seed-раунду. Також до фінансування приєднався український консалтинговий холдинг Apercon Consulting Group, який вніс $200 000.

Українсько-британський стартап у сфері фінтеху забезпечив себе фінансуванням на суму $19,7 млн.

Серед замовників Dataisland Milleyson Holdings Ltd, Apercon Consulting Group, Do&Co, Deus Robotics та Національного Університету фізичного виховання і спорту України.

Компанія Dataisland має намір вкласти гроші в розширення свого бізнесу, відкриття нових ринків за кордоном та створення загальнодоступної версії свого продукту.

Стартап не розголошує своїх фінансових показників, проте має намір до 2024 року збільшити загальну вартість компанії до $10–15 млн і укласти контракти з 50 новими клієнтами.

У 2024 році компанія Dragon Capital планує інвестувати в Україні певну суму, про яку оголосила. Ця новина може бути цікавою для вас.

Микола Дорофій, член консультативного комітету стартапу Deus Robotics та технічний радник компанії з регенеративної медицини Immorta Bio, заснував стартап Dataisland влітку 2023 року. На даний момент, команда стартапу налічує 15 співробітників, а їхній офіс знаходиться в Лондоні.

Нагадаємо, український фонд стартапів спільно з провідною компанією з експрес-доставки Новою поштою, за підтримки EIT Community RIS Hub Ukraine, оголошують початок набору команд для участі у програмі Nova Tech Spring 2024. Фінальний етап програми, в якому команди будуть презентувати свої ідеї, відбудеться 14 березня в студії відкритих інновацій Nova Tech.

Ознайомтесь з іншими значущими матеріалами:

Які українські стартапи візьмуть участь у програмі в Стенфорді?

Фінтех-стартап з України і Великої Британії успішно зібрав $19,7 млн інвестицій.

Український фонд стартапів відкриває нові перспективи для підприємництва: повний список доступних можливостей.