Український стартап приймає участь у програмі компанії Google.

  • 15.02.2024 18:30
  • 3 хвилини читання
Український стартап приймає участь у програмі компанії Google.

Google запускає нову програму під назвою "Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity", в рамках якої 17 стартапів із дев'яти країн, включно з Україною, приєднаються.

Про це інформує прес-служба компанії Google в Україні.

Ця ініціатива відкриє учасникам унікальну можливість використовувати передові інструменти, встановити співпрацю з партнерами та освоїти найкращі практики Google.

Мета цієї програми полягає у підтримці розширення та удосконалення стратегій в галузі кібербезпеки.

У цьому проєкті бере участь український стартап LetsData, який надає компаніям та організаціям можливість виявлення й аналізу потенційних небезпек у режимі реального часу для ефективного подолання цього завдання.

Український стартап під назвою Competera успішно залучив $3 млн інвестицій.

"Після запуску свого рішення з використанням штучного інтелекту, вони швидко почали прогресувати. Компанія почала свою діяльність у США, одночасно продовжуючи активну розробку технологій та продуктів в Європі", - підкреслюється у повідомленні.

Програма офіційно розпочинається 15 лютого в Інженерному центрі безпеки Google у Мюнхені. Протягом наступних трьох місяців кожен стартап буде працювати безпосередньо з експертами Google AI та кібербезпеки шляхом персоналізованих майстер-класів та менторських сесій, для відповідального розвитку свого бізнесу.

Раніше повідомлялося, що Petcube, українська компанія, яка спеціалізується на створенні інноваційних продуктів для домашніх тварин, представила свій перший трекер GPS, призначений для контролю за рухом та активністю наших чотирилапих друзів.

Також венчурна інвестиційна компанія SMOK Ventures успішно привернула кошти для свого другого фонду, загальною сумою 25 мільйонів доларів. Компанія планує використати ці інвестиції для підтримки 25-35 стартапів з Центральної та Східної Європи.

Цей венчурний фонд з Польщі та США успішно завершив своє перше фінансування у листопаді 2022 року, привернувши понад 60 приватних інвесторів, більшість з яких є підприємцями з Центральної та Східної Європи. Серед партнерів фонду є засновники трьох успішних компаній, колишній регіональний керівник Google та ранні співробітники Data Dog та Sumologic.

Познайомтесь з іншими значущими матеріалами:

Як жінки розвивають свій бізнес в Україні: аналітичний огляд та приклади успішних стартапів

Український Projector Institute запустив стартап зі штучним інтелектом (ШІ) - які переваги він має?

Microsoft вкладатиме гроші в молодий медіа-стартап і надасть йому власного ШІ-бота. Деталі угоди вже визначені.