Українсько-американський стартап візьме участь у Тижні технологій у Нью-Йорку.

  • 29.05.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Українсько-американський стартап візьме участь у Тижні технологій у Нью-Йорку.

Стартап Fuelfinance, створений українськими та американськими підприємцями, увійшов до п'ятірки обраних для участі у події NYC Expedition від компаній Rho і Ендрю Янга.

Про це повідомила засновниця та генеральний директор стартапу Альона Мисько на своїй сторінці в LinkedIn.

"Я йду на Lumos House, Tech Palooza та більше ніж 600 подій", - заявила Мисько.

Подорож до Нью-Йорка під час Нью-Йоркського Тижня Технологій (3-9 червня) - це оплачувана подорож до міста Нью-Йорк.

Fuelfinance - це компанія, яка розробляє програмне забезпечення для фінансового менеджменту та планування стартапів. Вона була заснована у 2019 році і має штаб-квартиру в штаті Делавер (США).

Fuelfinance допомагає підприємцям та фінансовим командам зробити фінансовий менеджмент більш ефективним, починаючи з ведення бухгалтерського обліку і закінчуючи створенням надійних звітів про прибутки та збитки, а також розробкою фінансових планів, економічних сценаріїв та інформаційних панелей. Це допомагає керівництву приймати обґрунтовані рішення на основі достовірних даних, уникнувши витрат на мануальну обробку електронних таблиць.

Цікава новина: український стартап отримав грант від США.

Альона Мисько повідомляє, що 38% стартапів припиняють існування через вичерпання фінансових ресурсів. Це є необачність. Вона порівнює це з викиданням 38% продуктів або товарів, які могли б бути використані. Місія Fuel полягає в тому, щоб запобігти фінансовим помилкам, які можна було уникнути. Якщо це вдасться, не лише вдасться врятувати значну частину ВВП, але і, можливо, врятувати життя багатьом компаніям та їхнім засновникам і уникнути багатьох особистих трагедій.

Fuelfinance об'єднує в собі можливості штучного інтелекту і команди фінансових експертів, щоб забезпечити користувачів чіткими і точними електронними таблицями та графіками.

У Fuelfinance вони підкреслюють, що їхня мета полягає в тому, щоб ви не витрачали час на організацію даних, а замість цього витрачали його на прийняття правильних рішень для вашого бізнесу.

Фірма була створена двома українськими підприємцями, Альоною Мисько та Ярославом Ажнюком, більшість працівників є українцями, а основний ринок збуту - США.

Нагадаємо, що український стартап Beholder виграв на конференції Latitude59 в Таллінні (Естонія) і отримав головний приз, а також 600 000 євро на фінансування.

Ознайомтесь з іншими популярними статтями.

Mastercard вибрала 5 криптостартапів для участі у програмі Start Path.

Місто.City стане більш доступним для стартапів: що зміниться

Стартап xAI від Маска отримав інвестиції на суму $6 млрд: на що підуть кошти

На підставі інформації від Fuelfinance.