Університет Корнель затвердив програму надання стипендій у формі Біткоїнів.

  • 24.01.2024 09:33
  • 4 хвилини читання
Університет Корнель затвердив програму надання стипендій у формі Біткоїнів.

11 січня Коледж мистецтв і наук Корнельського університету офіційно оголосив про запуск стипендіальної програми з Біткоїна. Поширена інформація назвала Еллу Хоу, студентку університету, першою студенткою, яка обрала цю програму. Інформацію оприлюднило видання Bitcoin Magazine.

"Останні 15 місяців пройшли довгим, але надзвичайно цінним шляхом до самозабезпечення. Я продовжую вірити, що витрачати свій час і енергію на вивчення Біткоїна - найбільш вартий академічний зусилля. Я дуже вдячна за можливість вивчати його в Коледжі мистецтв і наук Корнеллу, основники якого захищали ідеали, втілені в Біткоїні, попереджаючи про небезпеку інфляції фіатних грошей", - заявила Хоу.

Спеціальність Елли Хоу буде охоплювати широкий спектр предметів, таких як когнітивні науки, психологія, філософія, інформатика, державне управління, економіка, антропологія та історія. Такий міждисциплінарний підхід відображає багатогранну природу Біткоїна, досліджуючи його когнітивні та ігрові теоретичні аспекти, а також його вплив на процеси прийняття рішень та соціальні структури.

Коли мене запитують, яку спеціалізацію я обираю в коледжі, я завжди відповідаю: "Біткоїн", - підкреслила Хоу.

У межах затвердженої програми студентка повинна написати і подати дисертацію, а також пройти її усний захист у травні 2025 року. Незважаючи на те, що пізніше її дисертація буде адаптуватися і розвиватися відповідно до нової інформації, Хоу вважає, що головною темою її дисертації буде всесвітнє поширення та революційний вплив Біткоїна як мережі і активу. Остаточний варіант її дисертації буде представлений в університеті в Кларман-холі та зберігатиметься у бібліотеці.

Хоу також виголосила ініціативу створення першого офіційного Біткоїн-клубу в Корнеллі. Клуб приєднається до мережі студентів-біткоїнерів Generation Bitcoin - спільноти, яка має за мету підтримувати та надихати студентів коледжів і середніх шкіл на вивчення Біткоїна.

Біткоїн стає все більш популярним серед університетів.

Сьогодні Біткоїн і технологія блокчейн отримали широке визнання в академічних колах по всьому світі. Провідні університети, такі як Массачусетський технологічний інститут (MIT), Стенфордський університет і Каліфорнійський університет в Берклі, активно включають курси з Біткоїна та блокчейну до своїх навчальних програм.

Ці навчальні курси часто охоплюють не тільки технічні аспекти криптовалюти, але й її економічні, правові та соціальні наслідки. Наприклад, у Міттєві є спеціальні курси та дослідницькі групи, присвячені вивченню цифрових валют і блокчейн-технологій, а у Стенфорді діє Центр блокчейн-досліджень, який займається розробкою більш безпечних, надійних та доступних технологій. Таким чином, біткоїн і блокчейн стають важливою складовою академічних досліджень, готуючи нове покоління фахівців у цій галузі.

Як ще отримати інформацію про Біткоїн?

Останнім часом дедалі більшою популярністю користуються так звані «масові відкриті онлайн-курси» (МАПОКи). Зокрема, Сейфедін Аммус пропонує ряд курсів на своєму веб-сайті. Дуже затребувані курси також доступні від Академії Сейлора: Bitcoin для всіх і Bitcoin для розробників.