Уряд Сполучених Штатів вирішив залишити майнерів у спокої.

  • 04.03.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Уряд Сполучених Штатів вирішив залишити майнерів у спокої.

Представники агентств енергетики США домовилися з Техаською радою з технології блокчейну (TBC) та компанією Riot Platforms про завершення досліджень, спрямованих на майнингові компанії по всій країні. Про це йдеться в заяві від 2 березня Міністерства енергетики США (DOE), Управління енергетичної інформації (EIA) та Управління з питань бюджету (OMB).

У документі також зазначено, що вся інформація, зібрана раніше в майнерах для дослідження, яке, за словами представників TBC і Riot, було нав'язливим, буде видалена і всі подальші дані також будуть знищені.

"Представники державних органів дійшли згоди, що EIA знищить усю інформацію, отриману відповідь на екстрене опитування EIA-862 і всі відомості щодо нього", - зазначено у повідомленні.

Судові справи з регулювання енергетики

Суд у США вирішив заборонити державним органам, які контролюють енергетичний сектор, збирати дані про майнінгові компанії під час розгляду позову. Рішення було прийняте після того, як TBC і Riot довели, що без такої заборони може статися непоправна шкода для майнінгової галузі.

Позивачі твердили, що дослідження може зазнати потенційних збитків, включаючи невідшкодовані витрати на дотримання вимог дослідження, реальну загрозу судового переслідування у разі невиконання вимог, а також розголошення інформації, яка запитується і є власністю компанії. Без зважання на те, що EIA оцінила час на заповнення анкети у 30 хвилин, суд вважав цю оцінку "надто непрецізною". TBC та Riot також оскаржили цю оцінку, стверджуючи, що на сьогодні витрати на виконання вимог складають понад 40 годин.

Перевірка від Міненерго проведена успешно.

На кінець січня 2024 року Міністерство енергетики США вимагало від гірників подати звіт про споживання електроенергії протягом наступних шести місяців. Цей крок був зумовлений швидким зростанням галузі майнінгу біткоїна, який раптово подорожчав.

Адміністратор EIA Джо ДеКароліс повідомив, що під час дослідження велика увага має бути приділена розвитку попиту на енергію серед майнерів та виявленню географічних областей з високими темпами зростання.