Уряд США перевів $2 млрд у біткоїнах на Coinbase: наслідки Уряд Сполучених Штатів Америки переказав $2 мільярди у криптовалюті біткоїн на біржу Coinbase. Це наголошує на початку епохи цифрових валют, яка може мати значний вплив на економіку країни і світ

  • 03.04.2024 08:00
  • 3 хвилини читання
Уряд США перевів $2 млрд у біткоїнах на Coinbase: наслідки

Уряд Сполучених Штатів Америки переказав $2 мільярди у криптовалюті біткоїн на біржу Coinbase. Це наголошує на початку епохи цифрових валют, яка може мати значний вплив на економіку країни і світ

Подія відбулася в той час, коли ціна біткоїна впала на значний рівень і досягла тижневого мінімуму в $64 500. Про це важливе криптовалютне подію спочатку повідомив мережевий детектив ZachXBT.

2 квітня уряд Сполучених Штатів Америки переказав 30 175 BTC, що на той момент коштувало майже $2 млрд, на гаманець, прив’язаний до Coinbase. Цей переказ виділив онлайн-детектив ZachXBT, який одним із перших розголосив його в соціальних мережах.

Інформація про хеш транзакції та адресу депозиту Coinbase була опублікована, що свідчить про прозорість операцій. Ця дія викликав здивування та багато гадань серед криптовалютної спільноти, призводячи до невизначеності щодо майбутніх планів уряду щодо криптовалютних активів, якими володіє він.

Біткоїни, які знаходилися на Silk Road, були переведені до гаманця Coinbase.

Після того, як ця новина стала відома, ціна Біткоїна спала, але це було незначне зниження, оскільки він опустився нижче позначки у $65 000 і невдовзі почав зростати знову. На даний момент криптовалюта оцінюється в $66 289.

Біткоїни, про які йдеться, були конфісковані наприкінці 2022 року і пов'язані з легендарним ринком Silk Road, діяльність якого припинила ФБР в 2013 році. Гаманець одержувача був визнаний Arkham Intelligence як власність Coinbase, що свідчить про можливу спробу уряду продати або обміняти конфісковані біткоїни.

Рішення уряду Сполучених Штатів суттєво вплинули на ринок цифрових активів.

Нещодавнє подія спровокувала обговорення щодо контролю та розпорядження арештованими цифровими активами. Це може суттєво вплинути на ринок криптовалют. Заявка на продаж арештованого біткоіна на суму близько $130 мільйонів, подана урядом США у січні, додає ще більше таємничості, але ще не підтверджена.

Раніше ми висловлювали занепокоєння щодо впливу BlackRock на ринок облігацій США та його можливого впливу на криптовалютні ринки.

Можливо, вас зацікавить це.

  • 15 угод, що найбільше пов'язані з урядом США
  • Фондовий ринок США подорожчав на 61% порівняно з європейським.
  • Державний борг США на кожного громадянина офіційно перевищив важливий психологічний рубіж.