В Японії Біткоїн встановив новий історичний рекорд максимальної вартості.

  • 15.02.2024 11:45
  • 2 хвилини читання
В Японії Біткоїн встановив новий історичний рекорд максимальної вартості.

Експерти пояснюють таке зростання вартості ведучого активу за допомогою декількох факторів.

Біткоїн (BTC) досяг нового історичного максимуму в Японії: його ціна піднялася до ¥7 819 90. Попередній рекорд, встановлений у Японії 12 листопада 2021 року, становив ¥7,3 млн.

Аналітики пояснюють зростання ціни флагманського активу шляхом сполучення декількох факторів. Серед них - економічна політика Японії, зниження курсу єни відносно долара до 33-річного мінімуму, збільшення числа іноземних туристів через ослаблення валюти, тенденції на світовому ринку та прийняття та використання цифрових активів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Історичне зниження курсу єни до долара

Японська єна вперше за останні 33 роки опустилася до історичного мінімуму відносно долара США. Причиною прискореного падіння валюти стали несподівано сильні дані щодо інфляції в США, які знизили очікування на швидке зниження відсоткової ставки Федеральної Резервної Служби. В результаті, єна втратила свою попередню позицію і ослабла до рівня ¥150 за долар.

Таке економічне укладення становища вплинуло не лише на традиційні фінансові ринки, але й відіграло велике значення у оцінці цифрових валют в Японії, зробивши Біткоїн привабливим активом для інвесторів, які шукають притулку від падіння курсу єни.

Вражаюча продуктивність Біткоїна - не просто місцевий феномен, а складова глобальної тенденції інвестування в цифрову валюту. Наразі криптовалюта торгується вище 52 000 доларів по всьому світу і, за прогнозами QCP, до кінця березня досягне нових історичних максимумів.

Можливо, вам це буде цікаво.

  • Трейдер передбачив ціну Біткоїна і збагатів на $77 400 - як саме
  • Джон Боллінджер пояснює характеристики ралі Біткоїна.
  • У 2023 році, який був середній прибуток криптоінвесторів?