В процесі суперечки: Invesco і Galaxy Digital знижують вартість комісій за біткоїн-ETF на 35%.

  • 30.01.2024 16:03
  • 3 хвилини читання
В процесі суперечки: Invesco і Galaxy Digital знижують вартість комісій за біткоїн-ETF на 35%.

За даними, що були опубліковані аналітиком Bloomberg Intelligence Джеймсом Сейффартом, нова знижена ставка від Invesco і Galaxy spot bitcoin ETF розмістить їх на рівні з більшістю інших конкурентів.

На фоні високого попиту та постійного припливу грошей у спотові біткоїн-ETF, емітенти посилили конкуренцію за комісійними відсотками. У понеділок, 29 січня, Investco і Galaxy Digital оголосили про зниження своїх платежів на 35% - з 39 б.п. до поточних 25 б.п.

Відповідно до останнього оголошення, кошти, що потребуються для оплати комісійного відсотку Invesco Galaxy Bitcoin ETF (BTCO), будуть зменшені до 0,25%, порівняно зі старим показником у 0,39%.

Щоб залучити більше потенційних інвесторів, компанія Invesco також взяла на себе зобов'язання протягом перших шести місяців не враховувати комісії або до тих пір, поки активи BTCO не досягнуть суми в $5 млрд.

Цей крок додає до тенденції зниження витрат у розвиваючійся галузі, яка почалася навіть до схвалення нового продукту регуляторами у США. Відомі гравці галузі, такі як BlackRock Inc. і Fidelity, за рахунок своїх великих дистриб'юторських мереж, вийшли вперед.

Разом вони зібрали приблизно 4 мільярди на суму вкладених інвестицій, що складає близько 70% загального припливу в спотовий біткоїн-ETF. Як порівняння, наразі BTCO має п'яту позицію з припливом у 283 мільйони доларів.

Незважаючи на зниження комісії, BTCO не претендує на звання найдешевшого спотового BTC-ETF. Коефіцієнт витрат фонду Franklin Templeton після скасування комісії становить 0,19%, що робить його найбільш економним серед спотових фондів з біткоїном.

Інвестори, що бажають отримати доступ до Біткоїна через регульовану та прозору систему, отримують перевагу від нижчої структури комісій, що в подальшому потенційно може привести до збільшення прибутку інвестиційних фондів.

Великі суми грошей продовжують надходити в біткоїн-ETF, тоді як GBTC зафіксовує зменшення чистого виведення.

Ви, можливо, зацікавитесь цим:

  • Біткоїн випередив срібло і став другим за розміром товарним ETF в США.
  • Що означає поняття біткоїн-ETF та чому воно викликає такий розговір?
  • Чи є можливість, що ETF-фонди викуплять всі біткоїни, - це перспектива, яку обговорюють аналітики.