Великобританія має намір впровадити використання цифрового фунта.

  • 26.01.2024 16:16
  • 4 хвилини читання
Великобританія має намір впровадити використання цифрового фунта.

Уїлд-Фарид Королівства розпочинає розробку цифрової версії британського фунта з метою розширення фінансових можливостей в країні.

У консультаційному документі, Банк Англії та Міністерство фінансів повідомили, що Велика Британія планує введення своєї власної цифрової валюти до 2025 року. Це робиться з метою забезпечити, що країна не відстає від технологічного розвитку в галузі криптовалют, який спостерігається у всьому світі.

Згідно з документом, подальше поширення цифрових валют може призвести до розпаду грошової системи Англії. Це може загрожувати стабільності британської економіки та обмежити можливість Банку Англії здійснювати монетарну політику.

Оскільки держава планує запустити свою власну цифрову валюту під назвою Britcoin, конкуренція в секторі цифрових платежів може значно зміцнитися. Це було б корисним не тільки для збереження місця стерлінга як основної валюти Великобританії, але й установило б його як "зв'язковий актив" між британським фунтом і іншими криптовалютами.

Також читайте: Курс біткоїна знову зростає до $40 000: хто підштовхує криптовалюту вперед.

Подробиці.

Вартість будь-якої цифрової валюти у Великій Британії буде залежати від вартості британського фунта стерлінгів, який контролюється Банком Англії. Таким чином, за 10 фунтів стерлінгів готівкою можна буде отримати 10 фунтів стерлінгів у цифровому форматі.

Транзакції будуть здійснюватися за допомогою анонімних гаманців у смартфонах, які забезпечуватимуть той же рівень конфіденційності, що й інші криптовалюти на сьогоднішній день. Це гарантуватиме високий рівень довіри громадськості до цифрового фунта.

"Ми завжди гарантуватимемо, що пріоритетом в будь-якому проектуванні є забезпечення конфіденційності людей, а використання безготівкових платежів буде добавковою опцією, а не замість традиційних готівкових розрахунків", - підкреслив економічний секретар Міністерства фінансів Бім Афоламі.

Інтересне для вас: Китайські інвестори вкладають мільйони грошей на день у криптовалюти, незважаючи на заборону: причини.

Наразі Мінфін та Банк Англії працюють над концепцією цифрового фунта Великої Британії, але про його швидкий запуск поки що не йдеться. Звіт вказує на те, що цей процес може зайняти кілька років.

Наступна стадія проєктування має на меті глибше дослідження можливостей "Бріткойн" і його потенціалу сприяти зручності та інноваціям у повсякденних транзакціях як для окремих осіб, так і для компаній.

Остаточне рішення щодо створення цієї цифрової валюти Центрального банку (ЦЕБ) буде прийнято після завершення даного етапу.

Пригадаємо, криптовалютна біржа Coinbase представила нове покоління гаманців як сервісу, відомого як Вбудовані гаманці Coinbase.

Ознайомтеся з іншими улюбленими матеріалами:

Американське агентство національної безпеки (АНБ) має відношення до створення криптовалюти Біткоін.

Стало відомо ім'я особи, яка здійснила найдорожчу в історії транзакцію з біткоїнами.

Кількість осіб, що володіють біткоїнами, перевищила кількість населення України.