Український венчурний фонд SMG Capital оголосив про старт тримісячної програми стажування для українських стартапів різних напрямків.
Про це розповів партнер фонду та генеральний директор SMG Capital Олександр Шинкарьов у своєму інтерв'ю для журналу PaySpace Magazine. Повну версію ви можете прочитати тут.
Програма SMG Builder вже розпочала свою діяльність, запущений онбординг для засновників стартапів. Проте прийом заявок триває, ви можете зареєструватися за посиланням.
Протягом тримісячної програми учасники отримають інформацію про формування ідеї, валідацію, тестування, розробку MVP, аналіз ринку та спілкування з потенційними користувачами або покупцями свого продукту.
Також ознайомтеся: Український криптостартап Arkis зібрав $2,25 мільйона.
Насправді, це не просто курс, а велика практична робота. Ми витягаємо наших "невипробуваних" бійців у дуже важкі умови, і у них є дві можливості: або зростати, або "вмерти". В укладці є період, якого називають "долиною смерті". Це коли укладка намагається здобути саме трах, коли вона, наприклад, отримує першу інвестицію і намагається вирости. І велика кількість укладок, практично 95%, просто гинуть на цьому етапі, тому що в них є багато проблем саме з командою, з розумінням ринку, продуктами», — пояснює Олександр Шинкарьов.
Для кого призначений SMG Builder?
- Основники, які мріють про свій власний стартап.
- Основники з існуючими стартапами.
- Підприємці, які бажають зібрати команду для свого стартапу.
- Підприємці, які бажають приєднатися до існуючих стартапів.
- Ті, хто бажає підвищити свої навички від рівня Junior до рівня Senior.
- Люди, які хочуть набути досвіду роботи у стартапах.
Вас може зацікавити: PaySpace Magazine взяв участь у конференції LEAP 2024 в Саудівській Аравії.
Які переваги мають учасники програми?
- Інвестування у стартап у сумі $25,000.
- Шанс стати співзасновником стартапу.
- Можливість знайти команду для запуску стартапу.
- Рекомендація від міжнародної корпорації.
- Можливість працевлаштування в стартапі.
Один із пунктів програми стажування - це отримання практичних навичок у певній галузі діяльності.
Освітні курси. Учасники матимуть можливість ознайомитися з освітніми матеріалами з основ підприємництва, стратегічного планування, маркетингу, фінансів, технологій та інших галузей.
Практичні завдання та проекти. Учасники будуть залучені до виконання практичних вправ, які допоможуть їм негайно застосовувати отримані знання.
Підтримка менторів. Кожен учасник матиме можливість співпрацювати з досвідченими наставниками.
Мережеві можливості. Ця програма дозволить учасникам спілкуватися з іншими учасниками, експертами галузі та потенційними інвесторами.
Захоплюючий шедевр: український стартап бере участь у програмі Google
"Ми будемо демонструвати та навчати все це. Наша програма допоможе об'єднати засновників, які дуже мотивовані і зацікавлені у проходженні шляху свого стартапу або у загальному розумінні того, як працюють стартапи", - узагальнив генеральний директор SMG Capital.
Раніше ми повідомляли, що вісім українських стартапів були обрані для участі у конференції TechChill, однієї з найбільших технологічних подій у країнах Балтії. Цього року українська делегація вперше візьме участь у TechChill, який відбудеться з 17 по 19 квітня у Ригі.
Ознайомтесь з іншими значущими матеріалами.
Як жінки розвивають свій бізнес в Україні: аналітичний огляд та приклади успішних стартапів.
Український інститут Projector розпочав діяльність стартапу з ШІ: як він може бути корисним
Компанія SMOK Ventures залучила $25 млн і планує інвестувати кошти у українські стартапи.