Відомий розробник може приєднатися до команди Bitcoin Core.

  • 25.03.2024 15:46
  • 3 хвилини читання
Відомий розробник може приєднатися до команди Bitcoin Core.

Відомий розробник Володимир Ван дер Лаан розглядає можливість повернення до команди Bitcoin Core. Про це розробник заявив у своєму блозі.

Ван дер Лаан висловив бажання повернутися до роботи техніка після остаточного рішення британського суду у справі Крейга Райта.

"Тепер, коли всі ці події відбулися, можливо, я знову стану активнішим у розвитку Біткоїну. Хоча ніяких обіцянок. Останні кілька років були важкими для мене з різних причин", - відзначив розробник.

Відомо, що у лютому 2023 року Володимир ван дер Лаан звільнився з посади головного технічного спеціаліста. Розробник пояснив це емоційним виснаженням та проблемами зі здоров'ям. Важливо зазначити, що робота технічних спеціалістів пов'язана з великою відповідальністю та психоемоційним стресом при внесенні змін до протоколу.

Інший колишній розробник Bitcoin Core, Йонас Шнеллі, підтримав можливе повернення в команду ван дер Лаана.

"Можливе повернення Володимира ван дер Лаана до Bitcoin Core дарує мені більше оптимізму, ніж ETF, хавлінг і зниження відсоткових ставок разом узяті", - написав Шнеллі на своїй сторінці в соціальній мережі X.

Мейнтейнери - це люди, які відповідають за підтримку і розвиток певного програмного продукту, забезпечуючи його безперебійну роботу, виправлення помилок і вдосконалення функціоналу.

Мейнтейнери - це важливі розробники біткоїн, які відповідають за підтримку, оновлення та покращення програмного забезпечення основного цифрового активу, включаючи його основний клієнт, Bitcoin Core. Вони грають критичну роль у забезпеченні безпеки, стабільності та розвитку біткоїнової мережі, враховуючи та впроваджуючи поліпшення та виправлення.

Мейнтейнери не лише розробляють код, але й керують роботою інших розробників, вносять зміни, тестують їх і додають до основного кодового репозиторію. Вони повинні мати глибоке розуміння технічної архітектури біткоїна та довіру спільноти, оскільки на їхніх плечах лежить відповідальність за якість і надійність роботи всієї системи. Всі разом мейнтейнери формують основу розвитку і функціонування біткоїн-мережі, підтримуючи її ефективність та адаптацію до нових викликів і можливостей.

Рішення суду у справі Крейга Райта

14 березня у Лондонському суді, після вислухання заключних аргументів у справі проти Crypto Open Patent Alliance (COPA), було ухвалено рішення, що австралійський підприємець Крейг Райт не є Сатоші Накамото.

COPA подавала в суд вимогу про заборону Дейту заявляти, що він є творцем Біткоїна. Його звинувачували в масовому підробленні відповідних документів.