Вилив коштів з фонду Grayscale досяг $7 мільярдів.

  • 19.02.2024 10:00
  • 3 хвилини читання
Вилив коштів з фонду Grayscale досяг $7 мільярдів.

Загальний обсяг відтоку капіталу з фонду Grayscale GBTC досяг $7 млрд, хоча темпи виведення коштів знизилися. Про це повідомляє дослідницька компанія Bianco Research.

Незважаючи на значний відтік, компанія все ще має значні активи у розмірі $23 млрд. Тенденція відтоку коштів з GBTC зменшилася: у лютому відтік склав $1,37 млрд порівняно з січневими $5,64 млрд, що може свідчити про стабілізацію настроїв інвесторів.

Відтік капіталу з GBTC. Джерело: Bianco Research.

Проте інші спотові фонди, пов'язані з біткоїном, показують позитивну динаміку. У січні чистий приплив склав 10 000 BTC. Протягом останнього тижня попит на біткоїни з боку інвестиційних компаній перевищив обсяг видобутку монет майнерами у 10 разів.

Існує багато причин, які впливають на відтік населення з України. Деякі з них включають економічну нестабільність, низький рівень заробітної плати, корупцію, відсутність можливостей для розвитку кар'єри, війни та конфлікти. Ці фактори заохочують багатьох українців шукати кращого життя за кордоном.

Аналітики роз'яснюють відтік тим, що інвестори перерозподіляють свої активи, надаючи перевагу спотовим біткоїн-ETF з меншими комісіями. Поява нових ETF зі зниженими комісіями посилила конкуренцію, що змусило Grayscale розглянути можливість запуску нового спотового біткоїн-ETF з низьшою структурою комісій.

Тенденція відтоку може продовжитися, особливо після останнього рішення суду щодо дозволу банкрутному криптокредитору Genesis розпродати свої інвестиції в Grayscale на суму $1,3 млрд. Це може призвести до швидшого виведення активів під управлінням Grayscale.

Ініціативи Grayscale - це проекти, які втілюються компанією Grayscale Investments для розвитку криптовалютного ринку.

Генеральний директор компанії Grayscale, Майкл Зонненшайн, закликав американських регуляторів затвердити запуск біржових опціонів для спот-біткоїн-фондів. Він вважає, що ці фінансові інструменти дуже корисні для інвесторів, оскільки допомагають їм орієнтуватися в ринкових умовах та досягати мети.