Віталій Бутерін протестував нові моделі ШІ та порівняв їх з ChatGPT.

  • 22.04.2024 16:01
  • 3 хвилини читання
Віталій Бутерін протестував нові моделі ШІ та порівняв їх з ChatGPT.

Віталій Бутерин почав працювати зі штучним інтелектом з невеликого порівняння.

Віталій Бутерін випробував кілька нових моделей штучного інтелекту, таких як llama3 і Mixtral, порівнюючи їх з провідним у галузі чат-ботом ChatGPT. Він провів ряд тестів і поділився відгуками, що показують, як ці ШІ працюють при програмуванні простих застосунків, наприклад, написання коду для прогнозування погоди на Python.

Під час серії тестів він помітив, що ChatGPT зберіг точність та успішно виконав поставлені завдання, створивши робочий продукт. Тим часом, модель llama3 мала деякі незначні проблеми, але все одно надала напівробочий код, який можна було б доробити до повноцінного застосунку.

Сьогодні розробники програмного забезпечення активно використовують штучний інтелект, щоб створювати складні програми. Він став практично необхідним помічником у цьому процесі. Однак, наразі ще не вдається побудувати щось настільки складне, як екосистема Ethereum, лише за допомогою штучного інтелекту.

Оскільки Бутерін завжди у пошуках "наступної великої речі", перед нами чекає багато цікавого. Він показав, що ШІ, як і люди, не є досконалими і завжди можуть розвиватися. Ці моделі можна використовувати як інструменти для створення складних рішень, але вони ще не можуть замінити висококваліфікованих людей-розробників.

Віталік славиться своєю цікавістю та постійними дослідницькими проєктами. Завдяки його практичному підходу він є ключовою посадовою особою в управлінні розвитком платформи Ethereum. Таку саму точність він виявив у дослідженні можливостей штучного інтелекту — галузі, яка швидко трансформує те, що ми використовуємо й бачимо щодня.

Хто знає, можливо, у майбутньому ми побачимо Ethereum з використанням штучного інтелекту. А поки що Віталік Бутерін представив такий план розвитку екосистеми Ethereum.

Це може бути цікаво для вас:

  • Віталік Бутерін заявив про широкомасштабне оновлення Ethereum.
  • EIP 4337, що активований в Ethereum: Детальний посібник з аккаунтною абстракцією.
  • Віталік Бутерін розповів про план дій Ethereum у відповідь на квантові атаки.