Віталік Бутерін виконав значний трансфер Ethereum.

  • 05.03.2024 16:31
  • 4 хвилини читання
Віталік Бутерін виконав значний трансфер Ethereum.

Один з співзасновників другої за розміром криптовалюти на ринку провів значний переказ.

На фоні стрімкого зростання криптовалюти увагу аналітиків привернула недавня транзакція з гаманця Віталія Бутеріна. PeckShieldAlert повідомляє, що гаманець під назвою Vitalik.eth перевів 30 ETH у Railgun, а потім обміняв близько 27,63 ETH на $100 000, після чого перевів їх на Base.

Бутерін раніше пояснював, що транзакції з його гаманця не обов’язково означають переміщення власних коштів. Ці операції часто можуть бути пов'язані з перерозподілом коштів між різними платформами або благодійними цілями.

Якщо ви бачите статтю, в якій написано "Віталік надсилає XXX ETH на [біржу]", це не означає, що я щось продаю. Практично завжди я жертвую кошти на благодійні, некомерційні чи інші проекти, а отримувачі продають їх, потребуючи коштів на витрати. З 2018 року я не продавав ETH з особистою метою заробітку.

Тому, незважаючи на цікавість відстежувати такі великі угоди, їх необхідно безпосередньо порівнювати з прогнозами ринку або окремими інвестиційними стратегіями.

#ПопередженняPeckShield #vitalik.eth - позначене адресу переказало 30 $ETH на #Railgun і обміняло ~27.63 $ETH на 100K $USDC, зв'язуючи їх з #Base pic.twitter.com/Iatt1AmjHI - Попередження PeckShield (@PeckShieldAlert) 5 березня 2024 року

Віталік Бутерін отримує в свій гаманець ряд криптовалют від нових криптопроєктів, які відправляють свої токени на ранньому етапі запуску. Як результат, співзасновник Ethereum відзначається практикою регулярних пожертв всієї криптовалюти, яку він отримує.

Бутерін активно допомагав постраждалим під час пандемії COVID-19, пожертвуючи мільйони доларів, але за останній місяць він став ще більш активним і частіше переказує кошти на біржі.

Щодо цінової динаміки Ethereum, останні дні відзначаються позитивними показниками криптовалюти. ETH успішно перебрав попередні бар'єри, що свідчить про буліші настрої серед трейдерів та інвесторів.

На момент написання тексту ціна Ethereum за добу зросла на 7,32% і становить $3767, при ринковій капіталізації в $452,6 мільярда. Обсяг торгів ETH також збільшився на 80,87% і склав $32 мільярди. Зростання ціни активу відповідає загальній тенденції поширення та прийняття Ethereum як основного фундаменту екосистеми блокчейну та DeFi.

Раніше ми розповідали про те, що Віталік Бутерін виявив серйозні проблеми у проведенні IPO Reddit.

Ви можете зацікавитися цим:

  • Віталік Бутерін виявив найбільшу помилку в Ethereum та запропонував спосіб її виправлення.
  • Віталік Бутерін намекнув на інтеграцію штучного інтелекту в Ethereum.
  • 4 фінансові поради від Віталіка Бутеріна: 1. Інвестуйте у криптовалюту з розумінням. Не інвестуйте у проекти, які вам невідомі або не розумієте їх потенціалу. 2. Розгляньте можливість диверсифікації вашого портфелю. Інвестування у різні активи може зменшити ризики і збільшити потенційні вигоди. 3. Будьте обережні з позиками. Переконайтеся, що ви можете виплатити позику вчасно і не занадто збільшуєте свої фінансові зобов'язання. 4. Навчайтеся постійно. Фінансовий світ постійно змінюється, тому важливо триматися в тренінгу і вдосконалювати свої знання і навички.