Віталік Бутерін висловив свою похвалу Worldcoin: як змінилася ціна WLD?

  • 29.03.2024 11:32
  • 5 хвилин читання
Віталік Бутерін висловив свою похвалу Worldcoin: як змінилася ціна WLD?

Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, висловив свою похвалу за зміну дизайну системи Worldcoin Сема Альтмана.

Криптовалюта Worldcoin, яка використовує біометричні дані райдужної оболонки ока, наразі знаходиться під великою увагою регуляторів та урядів у різних країнах, особливо в Європі, через проблеми з конфіденційністю даних.

Незважаючи на це, WLD отримав підтримку від криптоспільноти, а також від співзасновника Ethereum Віталіка Бутеріна, який раніше вказував на багато проблем у системі ідентифікації Worldcoin.

Бутерін висловив високу оцінку Worldcoin.

У повідомленні на Х від 29 березня співзасновник Ethereum Віталік Бутерін висловив високу оцінку Worldcoin за серйозне ставлення до критики щодо конфіденційності та зусиль у поліпшенні системи з мінімізацією обсягу зберіганої інформації. Він висловив підтримку компанії після нещодавньої невдачі, з якою вона стикнулася в Португалії.

Бутерін відзначив, що за його словами, група Worldcoin успішно працює над вдосконаленням дизайну системи. Він також висловив високу оцінку технологічного прогресу в сучасній криптографії.

Я вважаю, що вони насправді виконали дуже гарну роботу, серйозно ставлячись до критики конфіденційності та розробляючи свою систему таким чином, щоб вона стала ще економічнішою за обсягом даних. Сучасна криптографія просто дивовижна.

Віталік говорив про ризики та проблеми, які виникають у світі криптовалют.

У липні минулого року Віталік Бутерін висловив свою думку щодо механізму біометричної верифікації особистості в Worldcoin. Він зазначив, що система Worldcoin викликає обурення через порушення конфіденційності та безпеки, і потребує постійного удосконалення.

Він також зазначив, що необхідно враховувати поганий дизайн монети WLD, проблеми з конфіденційністю і безпекою навколо Orb, а також деякі бізнес-рішення компанії як важливі фактори.

Чи підніметься вартість WLD?

Незважаючи на провали в багатьох країнах, таких як Португалія, Іспанія, Південна Корея, Кенія та інші, через проблеми з конфіденційністю даних, ціна криптовалюти Woldcoin WLD продовжує підніматися.

У цьому році WLD збільшила свою вартість на 400%, а в березні піднялася більш як на 10%. Зокрема, у цей день ціна WLD досягла нового історичного піку в $11,82. Однак з того часу монета торгується внизовому каналі. Зараз спостерігається підйомний рух в контексті розвитку, пов'язаного з штучним інтелектом.

За даними CoinGape Markets, виявлення моделі бичачого прапора в WLD може свідчити про те, що покупці планують невеликий відступ перед початком активного зростання до рівня $12.

В даний момент WLD торгується на рівні $8,38. Мінімальна ціна за останні 24 години складає $8,26, максимальна - $8,69. Обсяг торгів зменшився на 40% за останню добу, що вказує на зниження зацікавленості серед трейдерів.

Раніше ми писали, що Worldcoin залучає користувачів настільки ж амбітним, наскільки й суперечливим способом. Компанія намагається зібрати мільярд користувачів, використовуючи незвичайний механізм реєстрації: сканування райдужної оболонки ока, і обіцяє рівномірно розподілену цифрову валюту в колективній власності.

Але що не так з проєктом? Чому він спричиняє так багато суперечок і критики? Дізнайтеся більше у нашому матеріалі.

Вас може зацікавити це:

  • У одній із країн Європейського Союзу заборонили функціонування Worldcoin.
  • Сем Альтман, засновник Worldcoin, запускає перевірку Orb у Сінгапурі.
  • Названий перспективний токен штучного інтелекту, ціна якого стрімко піднялася на 200%.