Віталік Бутерін вказав на можливу інтеграцію штучного інтелекту в Ethereum: як змінилася ціна ETH

  • 19.02.2024 12:31
  • 4 хвилини читання
Віталік Бутерін вказав на можливу інтеграцію штучного інтелекту в Ethereum: як змінилася ціна ETH

Віталік Бутерін намігає на те, що Ethereum використовує штучний інтелект (ШІ) для виправлення помилок та перевірки коду.

У понеділок Ethereum (ETH) подорожчавши до позначки $2 900, що викликало новий інтерес у громаді перед майбутнім оновленням Dencun. Це зростання ціни ETH також відбулося після останнього повідомлення співзасновника Ethereum Віталіка Бутеріна про штучний інтелект (ШІ) та його застосування у криптовалютах.

Віталік Бутерін намітує про впровадження інтернету речей в Ethereum.

У своєму новому пості від 19 лютого Віталік Бутерін висловив захоплення ШІ. Одним з найцікавіших для нього застосувань є формальна перевірка коду за допомогою штучного інтелекту та пошук помилок. Він вважає, що штучний інтелект здійснить революцію в цьому напрямку.

Бутерін вважає, що помилки в коді є "найбільшим технічним ризиком Ethereum" на даний момент.

Одне з застосувань штучного інтелекту, яке мене вразило, - це формальна перевірка коду за допомогою штучного інтелекту та пошук помилок. Зараз найбільшим технічним ризиком для Ethereum, ймовірно, є помилки в коді, і все, що може суттєво змінити гру у цьому напрямку, було б фантастично".

Вольфганг Гріскамп з Aptos Labs підкреслив, що складність верифікації в структурі EVM, на жаль, виникає через неявні розгалуження, що ускладнює виявлення простого потоку управління.

Я не впевнений, що штучний інтелект допоможе в цьому випадку. Формальна верифікація Move більш проста і вже успішно використовується сьогодні, але, можливо, штучний інтелект зможе покращити її.

Дерева Меркла в Ethereum

Під час підготовки Ethereum до оновлення Dencun (Deneb і Cancun), яке має відбутися 13 березня, Віталік Бутерін ретельно досліджує можливості дерева Веркле. За інформацією з вебсайту, який підтримується розробниками Ethereum Foundation, Бутерін зауважив, що такий підхід дозволить використовувати валідаторів без статичних даних, що, в свою чергу, дозволить вузлам стейкінгу працювати з мінімальним об'ємом жорсткого диска і миттєво синхронізуватися. Це забезпечить користувачам краще зрозуміти процес соло-стейкінгу.

Ціна ефіріуму (ETH) досягла $2 913, що є зростанням на 3,8% за останні 24 години. Мінімальна ціна становила $2 788, максимальна - $2 929. Обсяг торгів за останню добу збільшився на більш ніж 52%, що свідчить про зростання інтересу трейдерів. Аналітики передбачають, що Ethereum легко підніметься вище позначки $3 000.

Останнім часом Віталій Бутерін дуже цікавиться штучним інтелектом, досліджуючи його переваги та недоліки. Недавно він поділився своїми думками про те, як криптовалюти і штучний інтелект співпрацюють, вказавши на можливості використання та потенційні ризики.

Можливо, вас зацікавить:

  • Віталій Бутерин: ШІ може виявитися більш високорозвиненим видом за людину.
  • Віталік Бутерін запропонував нову технологію для перевірки резервів криптовалютних бірж.
  • Віталій Бутерін винахідливим способом почав відсіювати нечесних криптотрейдерів.