Витягли з Binance $31,8 мільйони в Ethereum: що відбувається?

  • 14.02.2024 17:00
  • 4 хвилини читання
Витягли з Binance $31,8 мільйони в Ethereum: що відбувається?

Недавнє переміщення Ethereum відбулося на фоні ознак позитивного настрою та спекуляцій щодо накопичення великих гравців.

Платформа моніторингу та аналітики блокчейну Whale Alert повідомила про значний трансфер коштів з використанням Ethereum (ETH), другої за розміром криптовалюти за ринковою капіталізацією. Згідно з твітом Whale Alert, з однієї з провідних криптовалютних бірж Binance на невідомий гаманець було переказано 11 999 ETH на суму приблизно $31 846 205.

14 лютого 2024 року було переказано 11,999 #ETH (31,846,205 USD) з #Binance на невідомий гаманець.

Ця угода спровокувала обговорення та спекуляції серед інвесторів та аналітиків про приховані наміри за цим переказом. Зробивши все ще цікавіше, Whale Alert також розкрив іншу активність, пов’язану з Ethereum, яка варта уваги.

Раніше сплячу адресу премайна, в якій зберігалося 100 ETH із вартістю близько $262 757, було активовано після 8,5 років бездіяльності. Це рідкісне подія створило ще більше хвилювання та цікавості в динаміці ринку, оскільки всі обговорюють наслідки відновлення таких старих адрес.

Стратегічні кроки

За останні декілька днів на криптовалютному ринку панують оптимістичні настрої. Курс біткоїна та інших альткоїнів, зокрема Ethereum, значно зростає. Ознаки активності "китів" ETH, виявлені Whale Alert, свідчать про те, що вони використовують поточні ринкові умови, накопичують свої активи, можливо, в очікуванні подальшого зростання цін.

Поточна ціна Ethereum складає $2 748, що показує зростання на 2,66% протягом останніх 24 годин. За останній тиждень вартість Ethereum зросла на 16,39%. Крім того, за даними аналітичної платформи CoinGlass, ринковий інтерес помітно зростає: протягом останніх 24 годин відкритий інтерес до ф'ючерсів на Ethereum збільшився на 1,21%, до загального рівня $9,52 млрд.

Переміщення такої великої кількості Ethereum з біржі є подією, яка часто викликає спекуляції щодо можливого впливу на ринок. Коли великі суми криптовалюти перекладаються на особисті гаманці, це може свідчити про бульні настрої серед великих гравців, або так званих "китів", які, можливо, очікують подальшого зростання ціни криптовалюти.

Такі інформаційні передачі зменшують пропозицію на біржах, що може призвести до підвищення цін, якщо попит залишається незмінним або зростає. Водночас активація дрімучої адреси після понад восьми років перерви дає підстави вважати, що довгострокові власники можуть повернутися на ринок. В цілому, це розбіжні моменти, які можуть сигналізувати про зміну динаміки ринку Ethereum.

Раніше ми розповідали про те, що Ethereum має мету досягти рівня $3 000: що підштовхує цю криптовалюту вперед.

Вам може це сподобатися.

  • Переваги та недоліки спотового Ethereum-ETF перед очікуваним схваленням
  • Люди, які проживають у криптосвіті: хто є хто серед власників біткойнів.
  • 10 найбагатших Ethereum гаманців знаходяться під контролем видатних осіб: що це підсвідчує