Власники китів розглядають можливість продажу Dogecoin: як негативні настрої можуть вплинути на ціну DOGE.

  • 12.04.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
Власники китів розглядають можливість продажу Dogecoin: як негативні настрої можуть вплинути на ціну DOGE.

Курс Dogecoin застряг нижче відмітки у $0,2 через те, що бичачі настрої серед китів та інших трейдерів починають послаблювати.

З початку березня до кінця місяця DOGE не зазнав відчутного прориву вище $0,2. Насправді, першого тижня квітня курс криптовалюти почав знижуватися, опустившись до рівня $0,1719.

Незважаючи на те, що на момент написання цього матеріалу монета частково відновилася, вона все ще не досягла очікуваних результатів багатьох інвесторів. Крім того, графік показує, що криптовалюта може застрягти в ведмежому патерні, а дані вказують на те, що кити продають свої DOGE. Водночас короткострокові власники збільшують свої активи, що робить їх вразливими до розпродажів.

Dogecoin продають у Китаї.

Згідно з аналізом платформи Santiment, кількість DOGE на гаманцях з обсягом від 10 000 000 до 100 000 000 монет різко зменшилася з початку місяця. За цей період гаманці втратили 333 мільйони DOGE.

Кити часто впливають на цінові коливання та настрої на крипторинку, що підтверджується зменшенням ціни Dogecoin. Наприклад, зменшення загального балансу китів відповідає падінню ціни DOGE на 18% — з $0,2262 28 березня до $0,1905 вчора.

Останні дані від IntoTheBlock показують, що авдарі короткострокових трейдерів зросли на 6% за останні 10 днів. Хоча це може свідчити про бичачий тренд серед короткострокових власників DOGE, їхня торгова природа може призвести до падіння ціни. На відміну від китів та довгострокових власників, короткострокові трейдери тримають свої активи лише від одного до трьох місяців, що робить їх вразливими до розпродажу найближчим часом.

Що очікує DOGE в майбутньому?

На момент написання огляду, ціна DOGE становить $0,1984, що є на 0,4% менше за останні 24 години. Проте, для подальшого зростання криптовалюти необхідно, щоб бичі настрої розповсюдилися на більшість китів. Якщо великі трейдери почнуть активно продавати, це може змінити відчуття інших інвесторів і спричинити падіння ціни DOGE.

Компанія IntoTheBlock відзначила, що Dogecoin зіткнувся з сильним опором на рівні $0,20 під час свого руху до нового річного максимуму. Цікаво, що понад 32 000 адрес тримають 3,78 мільярда DOGE зі збитками на цій ціні. Це свідчить про те, що можливий прорив цього опору може призвести до масового продажу активів багатьма власниками, що може спричинити спад ціни.

Ми раніше обговорювали наближення Дня Doge. Які криптовалюти можуть зрости 20 квітня?

Можливо, вас цікавить це:

  • Доджкоїн став блакитною фішкою серед мемкойнів: що це означає
  • Ілон Маск оголосив про придбання автомобілів Tesla за криптовалюту DOGE.
  • Скільки людей мають 1 Dogecoin?