Власників Dogecoin закликають підвищувати рівень безпеки у зв'язку з частими хакерськими атаками.

  • 31.01.2024 16:30
  • 3 хвилини читання
Власників Dogecoin закликають підвищувати рівень безпеки у зв'язку з частими хакерськими атаками.

Член ради директорів Dogecoin Foundation, який також відомий як Mishaboar, оповіщує власників DOGE про збільшені шанси на потрапляння у хакерські атаки.

Mishaboar, один із ключових учасників проєкту Dogecoin, висунув серйозне попередження для власників криптовалюти DOGE. Він наголосив на проблемі безпеки гаманця MyDoge, обліковий запис якого був викрадений зловмисниками. Хоча аккаунт вдалося відновити, цей інцидент підкреслив уразливість, з якою стикаються власники даного активу.

Mishaboar зазначив, що через популярність Dogecoin, особливо серед новачків на криптовалютному ринку, монета стала головною ціллю для хакерів та шахраїв. Він наголосив на важливості підвищеної пильності та заходів безпеки для захисту цифрових активів від подібних загроз.

Крім цього, Mishaboar закликав службу підтримки X прийняти рішучі заходи і тимчасово вимкнути облікові записи, на які надійшли скарги щодо аферистичних дій.

Подія з гаманцем MyDoge: тривожний сигнал

Нещодавнє взломлення Twitter-акаунта гаманця MyDoge стало серйозним сигналом для спільноти Dogecoin. Зловмисники отримали доступ за допомогою невідкликаних дозволів на "делегований доступ", які залишилися після попереднього взлому, що стався в початку грудня. Після цього вони намагалися зловити власників Dogecoin, обіцяючи подвоїти будь-яку суму DOGE, надіслану на зазначену адресу гаманця. На щастя, контроль над аккаунтом було швидко відновлено, а шахрайські повідомлення було видалено.

Цей інцидент вплинув на Mishaboar і він вирішив поділитися важливими порадами з безпеки зі спільнотою Dogecoin, зокрема з тими, хто зводиться з криптовалютою вперше. Він акцентував увагу на необхідності бути скептичним та обережним при взаємодії з пропозиціями, здаються занадто хорошими, щоб бути правдою, такими як обіцянки безкоштовної криптовалюти або airdrop за відправлення DOGE.

Він також знову наголосив на важливості дотримання золотого правила - ніколи не розголошувати свою seed-фразу і перевіряти інформацію перед вживанням будь-яких заходів. Більш детально про значущість seed-фрази можна дізнатися у нашій статті “Seed-фраза або фраза відновлення: усе, що потрібно знати про останню лінію захисту вашої криптовалюти”.

Можливо, вам буде цікаво це.

  • 10 трендів кібербезпеки у 2024 році, які ми повинні готуватися до них вже зараз.
  • На даний момент кількість осіб, які мають володіння 1 Dogecoin, важко визначити. До того ж, дана цифра може змінюватися залежно від того, які транзакції проводяться з цією криптовалютою.
  • 5 основних міфів про кібербезпеку