Worldcoin подорожчав на 40% через деякі причини.

  • 19.02.2024 18:30
  • 3 хвилини читання
Worldcoin подорожчав на 40% через деякі причини.

Цифрова валюта засновника OpenAI Сема Альтмана Worldcoin за день зросла вартістю на понад 40%

Це підтверджують дані CoinMarketCap.

Протягом останніх двох тижнів курс криптовалюти Worldcoin (WLD) стрімко зросло. На 19 лютого 2024 року ця криптовалюта досягла нового історичного максимуму і наразі торгується за 7,27 долара.

Протягом останніх 24 годин ціна токену Worldcoin зросла на понад 40%, досягнувши рекордного рівня на рівні $7,57.

На момент написання статті WLD коштує $7,27, що є найвищим показником за всю історію проєкту. Це на 673% більше, ніж у вересні 2023 року, коли актив опустився до історичного мінімуму.

Протягом останніх 24 годин вартість монети збільшилася на 41%. За тиждень її зростання становило 192,6%.

На даний момент капіталізація компанії WLD складає 950,8 мільйонів доларів, а обсяг торгів – 966 мільйонів доларів. У циркуляції знаходиться 130 724 553 монети з загального резерву в 10 мільярдів токенів.

Зріст вартості активу відбувся після оприлюднення заяви команди про досягнення позначки у 1 мільйон користувачів криптогаманця World App щоденно.

Подання нейронної мережі під назвою Sora від OpenAI також могло сприяти зростанню курсу. Ця модель штучного інтелекту дозволяє створювати відео тривалістю до 60 секунд з введеного тексту.

Також рекомендується ознайомитися з інтеграцією ChatGPT компанією Peugeot в якості ШІ-помічника в їхніх автомобілях.

Раніше ми повідомляли, що британська фінтех-компанія з українським корінням Revolut впровадила функцію захисту від шахрайства на основі штучного інтелекту.

Новий рівень захисту використовує штучний інтелект, щоб визначити, чи існує ймовірність того, що клієнт здійснює платіж карткою з метою шахрайства, і якщо так, то відхилити його.

Нещодавно Google представив новий інструмент Lumiere на основі штучного інтелекту (ШІ), який дозволяє створювати зображення або відео за допомогою тексту, а також виправляти їх.

Так, Lumiere може створювати рух, який виглядає дуже реалістично без переривчастості. Це досягається тим, що програма генерує всі кадри відео одночасно, не використовуючи ключові кадри, і сама вивчає, яким має бути рух.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Mastercard створила власну модель генеративного штучного інтелекту.

Samsung випустила асортимент смартфонів з операційною системою Android на базі технології Google.

Nvidia планує використовувати свою власну систему штучного інтелекту в процесі виробництва чипів?

Вихідна інформація: crypto.news