Хакер Mt.Gox увійшов до рейтингу 1000 найбагатших людей у світі.

  • 26.01.2024 14:46
  • 3 хвилини читання
Хакер Mt.Gox увійшов до рейтингу 1000 найбагатших людей у світі.

За даними криміналістів, хакер Mt. Gox все ще має 79 957 BTC, що в даний час оцінюються у $3,18 млрд.

Світова біржа BTC під назвою Mt. Gox зазнала значного падіння через великий кількість втрати сотні тисяч біткоїнів під час широкомасштабної кібератаки.

Хакер з Mt. Gox протягом трьох років викрав близько 650 000 BTC з криптобіржі. Ймовірно, багато з цих біткоїнів було відмито на BTC-e, яка була створена Олександром Винником і Олександром Білюченком в липні 2011 року. Обидва засуджені за своє участь у кримінальних діях, пов'язаних зі зламом.

За даними Arkham, хакер Mt. Gox все ще має 79 957 BTC, що зараз оцінюється у сумі $3,18 млрд.

Падіння Mt. Gox

У червні 2011 року хакери напали на провідну біткоїн-біржу Mt. Gox, засновану Джедом Маккалебом. Не слід забувати, що Маккалеб став одним із засновників Ripple, а пізніше заснував Stellar (XLM).

Повертаючись до події, варто зазначити, що злочинець використав наявну уразливість у системі безпеки біржі. По суті, частина атаки полягала в тому, що підроблений обліковий запис ставив біткоїни на продаж. Це призвело до раптового зниження ціни Біткоїна на даній біржі. Таким чином, активи переходили з рук в руки за штучно заниженими цінами, навіть до одного цента за монету.

Хакер придбав криптовалюту біткоїни за зниженою вартістю, а потім встановив їх посередництвом майданчика BTC-e, щоб звести на мінімум ризик підозр. В цей час багато користувачів почали критикувати експертів Mt.Gox за їхнє неуважне ставлення до безпеки системи. У відповідь на це, представники Mt.Gox обіцяли усунути вразливості та покрити збитки клієнтів.

Після завершення слід зазначити, що події, що відбулися у минулі роки, все ще турбують інвесторів у Bitcoin. Багато людей стурбовані можливістю виплат, які розпочали підприємства, завдати серйозної шкоди Біткоїну.

Раніше ми розповідали про сутність Proof-of-Reserve та про те, як нам можна довіряти біржам.

Ви, можливо, не помітили:

  • Термін дії щомісячних опціонів на Біткоїн та Ethereum наближається до кінця: чи відбудеться наступний період зниження цін?
  • Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) недавно посилила юридичний тиск на Ripple, що може мати серйозні наслідки для компанії.
  • Чи можна вразити блокчейн: Розгадуємо легкомірність найміцнішої цифрової технології