Хакер здійснив апаратний вторгнення та зміг отримати доступ до біткоїн-гаманця, створеного в епоху Сатоші, в якому зберігалася сума 3 мільйони доларів.

  • 29.05.2024 13:45
  • 3 хвилини читання
Хакер здійснив апаратний вторгнення та зміг отримати доступ до біткоїн-гаманця, створеного в епоху Сатоші, в якому зберігалася сума 3 мільйони доларів.

Учені отримали доступ до біткойн-гаманця епохи Сатоші і витягли з нього величезну кількість коштів.

Відомий хакер Джо Гранд отримав доступ до криптовалютного гаманця, де знаходилися біткоїни на суму $3 млн, повідомляє The Wired. Гранд зламав пароль до гаманця після того, як його власник з Європи звернувся до нього із проханням про допомогу.

Файл з шифрованим збереженим паролем RoboForm був пошкоджений, і це перешкодило власнику отримати доступ до його біткоїнів, які він купив у 2013 році.

Гранд, відомий у хакерській спільноті як "Kingpin", не вперше отримує доступ до криптогаманців. У 2022 році він зміг зламати апаратний гаманець Trezor і отримати пароль. Зазвичай він відмовляється від таких запитів з різних причин.

Розібратися зі згенерованим паролем RoboForm було складніше через використання програмного гаманця власником. Експерти з криптовалют переконували його, що отримати статок у біткоїнах неможливо.

Для того щоб зламати цей програмний гаманець, Гранд поєднався зі своїм німецьким другом, щоб провести реінжиніринг саме тієї версії RoboForm, яка використовувалася для створення втраченого пароля. На щастя власника гаманця, виявилося, що ця версія мала серйозний недолік, який робив процес генерації пароля не зовсім випадковим.

Було досить просто вгадати пароль, якщо точно відомо було, в який день він був створений. Те, що власник не може цього згадати, ускладнювало процес, але Гранд та його друг змогли визначити правильний часовий інтервал.

Власник гаманця стверджує, що йому пощастило, що він втратив доступ до свого гаманця, оскільки за ці роки ціна на Біткоїн значно зросла. Він зараз чекає, коли криптовалюта досягне шестизначної цифри. Про те, коли та за яких умов Біткоїн може досягти $100 000, ми вже писали раніше.

Ви могли не помітити:

  • Російські підприємства використовують стейблкоїни для здійснення торгівлі з Китаєм.
  • Відомий інвестор Майкл Сейлор відзначив значне досягнення для світу криптовалют, коли Накамото в BTC оголосив про запуск біткоїн-ETF.
  • Скільки у Дональда Трампа грошей у криптовалюті?