Хакери вкрали понад 400 BTC з біржі FixedFloat.

  • 19.02.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
Хакери вкрали понад 400 BTC з біржі FixedFloat.

Децентралізована криптобіржа FixedFloat стала жертвою хакерської атаки. В результаті, біржа втратила 409 BTC (що відповідає понад $21 млн за поточним курсом) і $5 млн в інших цифрових активах. Представники платформи офіційно підтвердили факт зламу.

Підтверджуємо факт зламу та крадіжки коштів. Наразі ми не готові давати публічні коментарі з цього питання, оскільки ми працюємо над усуненням всіх можливих порушень, підвищенням безпеки та проведенням розслідування. Незабаром наш сервіс знову буде доступний.

Фахівці аналітичного сервісу Cyvers виявили, що злочинці вивели усього $26 млн у цифрових активах.

FixedFloat - це фінансовий інструмент, який забезпечує фіксований обмін криптовалюти на фіатну валюту. Цей сервіс дозволяє користувачам легко і швидко обмінювати свої цифрові активи на гроші і навпаки. Він надає зручні умови для обміну та захист від маркет-ризиків.

FixedFloat - це сервіс для автоматизованого обміну криптовалют і токенів. Компанія була заснована понад п'ять років тому, а головний офіс знаходиться на Сейшельських Островах.

Раніше площадка була включена в великий скандал криптоказино Duelbits. Згідно з отриманою інформацією, злочинці використовували площадку для конвертації викрадених активів.

Порушення на OKX

У кінці минулого року хакери також здійснили атаку на централізовану біржу OKX, в результаті чого торговий майданчик зазнав збитків у розмірі $400 000.

Хакер, ймовірно, використовував уразливість у застарілому проксі-контракті на платформі-агрегаторі OKX DEX, який вже не був використовуваний для здійснення користувацьких транзакцій через протокол. Предполагається, що OKX оновила версію контракту, проте не відключила стару версію.