Хлоя Грейс Морец зіграє у стрічці про крадіжку на біржі Bitfinex.

  • 08.03.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Хлоя Грейс Морец зіграє у стрічці про крадіжку на біржі Bitfinex.

У Голлівуді планують зняти фільм під назвою "Датч і Раззлехан", який буде базуватися на реальних подіях - взломі біткоїн-біржі Bitfinex. Про це повідомляє The Block.

Зірки Голлівуду Хлоя Ґрейс Морец, Льюїс Пуллман та володарка премії «Оскар» Аріана ДеБоуз зіграють у фільмі "Датч та Раззлехан". Сценарій стрічки базується на кримінальній історії Хізер Морган та Іллі Ліхтенштейна. Зйомки фільму, який спродюсований студією Amazon MGM, розпочнуться цього літа під керівництвом номінанта на премію BAFTA Джона Берда.

Про порушення безпеки на біржі Bitfinex

У серпні 2016 року відбувся витік на біткоїн-біржі Bitfinex. Хакерам вдалося вивести з платформи вражаючу суму - 119 754 біткоїни, що на той час оцінювалося у понад $72 мільйони.

У лютому 2022 року Ілля Ліхтенштейн та його дружина Хізер Морган, жителі Нью-Йорка, були звинувачені у змові з метою відмивання біткоїнів, які на той момент коштували вже $3,5 мільярди доларів за версією влади США.

Приблизно 80% викрадених коштів, отриманих парою, було переведено на традиційні фінансові рахунки та інвестовано в золото, NFT і подарункові картки Walmart. Сотні мільйонів доларів було обмінено на готівку, але 80% біткоїнів не вдалося відмити.

Переміщення криптовалюти Bitcoin з біржі Bitfinex

28 лютого уряд США перемістив біткоїни, які були конфісковані у рамках розслідування щодо злому біржі Bitfinex, за декількома транзакціями на суму в $922 млн.

Уряд США зробив об'яву в той же день, коли біткоїн вперше за два роки перевищив психологічну межу у $60 000.