Хочуть створити емодзі для Біткоїна.

  • 13.03.2024 08:15
  • 3 хвилини читання
Хочуть створити емодзі для Біткоїна.

25 провідних організацій, які працюють з Біткоїном, запропонували додати офіційний емодзі Біткоїна до цифрових клавіатур. Петиція під назвою "Біткоїн заслуговує на емодзі" була оприлюднена на сайті Change.org, повідомляє Bitcoin Magazine.

Втілення ініціативи, керівником якої виступила компанія Nexo, буде великим кроком у визнанні різноманітної ролі головного цифрового активу в суспільстві, його революційних технологій, форми грошей та культурного явища.

Кампанія розпочинається з 50-денної петиції, яка завершується офіційним поданням заявки до Консорціуму Unicode до 2024 року.

Цей текст є відомом на платформі Change.org.

Шлях Біткоїна відображає неймовірне поєднання інновацій та спільноти. Час визнати його значення широко, починаючи з всеосяжного символу – емодзі. Приєднуйтеся до нас і разом творіть історію, - заявив співзасновник та виконавчий директор Nexo Коста Канчев.

Серед учасників ініціативи є материнська компанія Bitcoin Magazine - BTC Inc, а також інші компанії: Bitget, Brink, Chainalysis, Hacken, Nansen та Unstoppable Domains. Вони спільно працюють над підтримкою інтеграції Біткоїна в цифровий лексикон за допомогою універсальної мови емодзі.

Емодзі - це маленькі візуальні символи, які використовуються для вираження емоцій та почуттів у письмовій комунікації. Вони часто використовуються в текстових повідомленнях, соціальних мережах та інших віртуальних спілкуваннях для того, щоб додати емоційного забарвлення до тексту.

Емодзі з'явилися в Японії в 1990-х роках і стали ключовими складовими цифрового спілкування, перемагаючи мовні та географічні обмеження. За даними сервісу Unicode, 92% користувачів Інтернету по всьому світі використовують емодзі у своїх цифрових комунікаціях.

Таким чином, ініціатива створення Біткоїн-емодзі - це не лише символіка, але й рух, спрямований на закріплення статусу Біткоїна як основного компонента сучасних цифрових та фінансових екосистем у всьому світі.

Як ще можна використовувати смайлики

Вчені прийшли до висновку, що спостереження за вживанням емодзі в соціальних мережах може допомогти трейдерам передбачити напрямок ринкового тренду. Результати дослідження показали, що наявність позитивно налаштованих емодзі часто супроводжується позитивними змінами на ринку.

За результатами дослідження, ця стратегія призвела до постійного позитивного зростання, яке перевершує звичайні ринкові тенденції.