XRP швидко зростає до нового історичного піку за кількістю адрес мільйонерів.

  • 23.04.2024 11:31
  • 3 хвилини читання
XRP швидко зростає до нового історичного піку за кількістю адрес мільйонерів.

Кількість адрес мільйонерів Ripple незабаром досягне історичного піку після вражаючого зростання ціни активу.

XRP летить до нового історичного максимуму за кількістю адрес мільйонерів, згідно з даними Santiment, що свідчить про потенційний бичачий тренд для цієї популярної альткоїна. Останній звіт також показує вражаючий стрибок ціни XRP, яка сьогодні в моменті досягла $0,5715.

Кількість гаманців, що містять щонайменше один мільйон XRP, зараз складає 2013, що трохи менше попереднього піка, зафіксованого в червні 2023 року. Є очевидні підстави вважати, що XRP наближається до історичного рекорду, оскільки для того, щоб побити попередню кількість мільйонерів у 2014 адрес, потрібен лише один гаманець.

Слід відзначити, що останній раз, коли XRP став свідком такого різкого зростання кількості адрес мільйонерів, це передувало значному зростанню ціни. Тоді токен майже подвоївся у вартості, досягнувши близько $1 всього за один місяць.

Учасники ринку ще пам'ятають великий стрибок цін у червні 2023 року, спричинений рішенням судді визнати XRP нецінним папером у справі SEC проти Ripple. Зростання кількості адрес мільйонерів і подальше підвищення цін викликає питання про динаміку, що відбувається в екосистемі XRP.

Сьогодні стало відомо, що компанія Ripple подала скаргу на клопотання Комісії з цінних паперів та бірж США щодо застосування засобів правового захисту. У минулому місяці SEC вимагала судової заборони, цивільноправових санкцій та позбавлення прибутку у справі з компанією Ripple. Ця компанія, яка найбільше відома своїм зв’язком з криптовалютою XRP, може бути змушена розщедритися на колосальні $2 млрд.

Це може зацікавити вас:

  • Технічний директор компанії Ripple висловив критику по відношенню до Ілона Маска: за які конкретні причини.
  • Генеральний директор компанії Ripple передбачив події на криптовалютному ринку до кінця 2024 року.
  • 6 інших проектів штучного інтелекту, які можуть випередити Ripple до 2024 року