Y Combinator оголосив про запуск нового конкурсу для стартапів: як взяти участь.

  • 16.02.2024 16:15
  • 4 хвилини читання
Y Combinator оголосив про запуск нового конкурсу для стартапів: як взяти участь.

Відомий американський бізнес-інкубатор Y Combinator оголосив про новий конкурс, що надає фінансування для стартапів з усіх куточків світу. Ми поділимося деталями щодо умов участі та процедури подачі заявок.

Так, компанія Y Combinator анонсувала літній раунд фінансування 2024 року в рамках ініціативи Request for Startups.

Ця програма стала вже традиційною, в рамках якої інкубатор активно шукає стартапи, що працюють у сферах, що стануть найбільш важливими у найближчі десятиліття. Сфери таких стартапів охоплюють ШІ технології, кліматичні зміни, охорону здоров’я та просторові обчислення.

Заявку можна подати на веб-сайті Y Combinator. Перша дата подачі - 20 лютого, а остаточний термін - 22 квітня. Розгляд всіх заявок обіцяють завершити до 29 травня.

Які пропозиції надаються у межах програми.

Навчання обраних стартапів відбуватиметься у Сан-Франциско, США, протягом періоду з липня по вересень 2024 року. Кожен стартап буде співпрацювати з YC Group у якості партнера.

Окрім інших діяльностей, засновники Airbnb, Stripe, Doordash та Ginkgo Bioworks поділяться своїми історіями успіху щодо розвитку їх стартапів.

Після завершення навчання буде проведено День демонстрації, під час якого учасники представлять свої стартапи інвесторам та засобам масової інформації.

Запам'ятаймо, компанія Google запускає новаторську програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», в яку включено 17 стартапів з дев'яти країн, в тому числі з України.

Така ідея дозволить учасникам отримати унікальну можливість використовувати передові інструменти, встановити співпрацю з партнерами та освоїти кращі практики Google.

Раніше ми повідомляли, що українська компанія Petcube, яка спеціалізується на продуктах для домашніх тварин із застосуванням інноваційних технологій, випустила свій перший GPS-трекер. Цей трекер дозволяє відстежувати рух та активність нашого чотирилапого друга.

Ми також повідомляли про те, що з 9 по 12 січня 2024 року відбулася виставка Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі, США. На цій виставці Україну представляв стартап під назвою Jetbeep, який входив до числа 12 учасників.

На виставці CES 2024 компанія Jetbeep представила нову версію автономних поштоматів. Основною особливістю цього продукту є його повна автономність та живлення від акумулятора, при цьому зберігаючи всі наявні функції та потік користувача (UX flow), які існують у традиційних поштоматах, що живляться від електромережі.

Ознайомтесь з іншими популярними контентами.

Огляд найбільш вигідних інвестицій у криптостартапи.

SMOK Ventures успішно отримала $25 млн, які будуть інвестовані у вітчизняні стартапи.

Найкращі стартапи, на які Білл Гейтс звертає увагу.