З президентських змагань у США відпала Біткоїн-аспірант.

  • 16.01.2024 17:12
  • 2 хвилини читання
З президентських змагань у США відпала Біткоїн-аспірант.

Вівек Рамасвамі, кандидат від республіканців, який пропагує застосування Біткоїна, вирішив покинути передвиборчу кампанію на Cointelegraph.

Під час пресконференції в Де-Мойні, штат Айова, 16 січня, Рамасвамі оголосив своїм прихильникам, що він більше не планує балотуватися на пост президента.

"Від цього моменту ми припиняємо президентську кампанію. У мене немає можливості стати наступним президентом, якщо в цій країні не настане те, що ми не бажаємо. У цій гонитві повинен бути кандидат, для якого Америка переважає над усім", – заявив колишній кандидат.

Він також заявив, що підтримуватиме Дональда Трампа у президентських перегонах.

Президентська кампанія Біткоїн

Віктор Рамасвамі з'явився у президентських перегонах як маловідомий кандидат, але він привернув увагу спільноти Біткойн через свої політичні пропозиції стосовно основного цифрового активу.

16 листопада він презентував документ "Три свободи криптовалют", у якому заявив про звільнення розробників від відповідальності за дії людей, що використовують їх код.

На його думку, децентралізована природа Біткоїна ставить під сумнів централізовані фінансові системи, що викликає занепокоєння серед державних установ. Крім того, Рамасвамі негативно висловився про запуск біткоїн-ETF за заявкою компанії BlackRock, яку він назвав «посередником уряду».

Які американські кандидати ще підтримують Біткоїн?

Тільки два політики залишилися у боротьбі за пост президента США і покладають надію на підтримку представників Біткоїн-спільноти. Це Роберт Кеннеді-молодший, незалежний кандидат, і Рон ДеСантіс, кандидат від республіканців.