За один день з Coinbase вивели приблизно $1 мільярд у BTC.

  • 20.02.2024 13:30
  • 2 хвилини читання
За один день з Coinbase вивели приблизно $1 мільярд у BTC.

Протягом вихідних (17-18 лютого) користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на загальну суму близько $1 мільярд. Цю інформацію надає сервіс CryptoQuant.

Повідомляється, що кількість біткоїнів на біржі Coinbase впала до самого низького значення за дев'ять років. Наразі в публічних ордерах Coinbase знаходиться приблизно 394 000 BTC, які оцінюються в $20,5 млрд.

Переміщення китами своїх запасів BTC з централізованих бірж вважається бичачою ознакою, оскільки менше монет доступно для продажу. Однак користувачі соціальних мереж розходяться в думках щодо характеру переказів. Деякі вважають, що кошти виводяться напередодні активного зростання курсу BTC, інші вважають, що переміщені кошти можуть бути використані для забезпечення ліквідності позабіржових угод.

Фонд Кеті Вуд розпродає свої акції компанії Coinbase.

Флагманський фонд Ark Investment, який належить Кеті Вуд, вирішив позбутися активів, пов'язаних із біржею Coinbase. Він продав 499 149 акцій торговельного майданчика на суму $90 млн.

Компанія Ark Investment стверджує, що продаж акцій пов'язаний з високими прибутками криптобіржі у четвертому кварталі 2023 року, які перевищили очікування аналітиків. Цінні папери Coinbase протягом тижня з 12 по 16 лютого зросли на 27%, до $180,31 за акцію.

Складення проєктів

У грудні 2023 року компанія Coinbase оголосила про закриття проєкту GiveCrypto, хоча він був дуже корисним. Кошти, що залишилися у GiveCrypto, було вирішено пожертвувати компаніям Brink і GiveDirectly.

Організація Brink, яка не є комерційною, планує пожертвувати отримані кошти розробникам в галузі Біткоїн.