Законопроєкт про зберігання BTC був розкритикований у Байдена.

  • 09.05.2024 13:46
  • 4 хвилини читання
Законопроєкт про зберігання BTC був розкритикований у Байдена.

Адміністрація президента США Джо Байдена гостро скритикувала законопроєкт H.J. Res. 109, який дозволяє фінансовим компаніям з високим рівнем регулювання виступати в ролі зберігачів біткоїнів та інших криптовалют. Про це інформує Bitcoin Magazine.

Адміністрація рішуче виступає проти прийняття H.J. Res. 109, який загрожує роботі Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) у сфері захисту інвесторів на ринках криптовалют і стійкість фінансової системи. Якщо б президенту було представлено H.J. Res. 109 на підпис, він би скористався правом вето», - повідомили представники Адміністрації президента.

H.J.Res. 109 скасовує Спільну позицію бухгалтерського обліку персоналу SEC (SAB) №121, яка обмежує фінансові установи у зберіганні цифрових активів, згідно з Законом про контроль за діяльністю Конгресу (CRA). Це рішення усуває перешкоди для фінансових установ і компаній з високим рівнем регулювання, щоб вони могли виступати як кастодіани біткоїнів та інших цифрових активів.

Конгресмен США та голова Комітету з фінансових послуг Палати представників Патрік МакГенрі підтримав скасування розпорядження SAB №121.

"Бюлетень бухгалтерського обліку персоналу, відомий як SAB №121, є прикладом регуляторного перебільшення, яке визначало перебування Гері Генслера на посаді в SEC. Згідно з SAB №121, Комісія намагається встановити правила для фінансових установ і компаній щодо захисту цифрових активів американців, видавая так звані інструкції для персоналу", - зазначив він.

Конгресмен Френч Хілл також висловив підтримку H.J. Res. 109, стверджуючи, що "рішення адміністрації Байдена у справі SAB №121 є неправильним і має бути скасовано".

Зміна пріоритетів Дональда Трампа - це процес, який відбувається у політиці США.

Інший претендент на посаду президента на майбутніх виборах, Дональд Трамп, здається, радикально змінив своє ставлення до цифрових активів. Він оголосив, що дозволить користувачам використовувати біткоїни та криптовалюти для пожертвувань на його передвиборчу кампанію.

"Якщо ви не зможете, я піду заразився тим, щоб ви могли. Можемо ми здійснити пожертву на кампанію Трампа через криптовалюту? Я вважаю, що відповідь – так", - заявив Трамп.

Відповідаючи на запитання про майбутнє криптобізнесу в США, Трамп заявив, що планує зробити все можливе, щоб зберегти його в країні.

"Якщо криптовалюта відходить від США через ворожість до криптовалюти... отже, ми зупинимо це. Ми цього не бажаємо. Якщо ми збираємося прийняти це (цифрові активи), ми повинні дозволити їм бути тут", - заявив Трамп.

Скільки американців підтримують Біткоїн?

Згідно з останніми дослідженнями громадської думки в США, понад 20% виборців у декількох штатах вважають питання Біткоїна важливим на майбутніх виборах. Респонденти з Мічигану, Огайо, Монтани, Пенсільванії, Невади та Аризони заявили, що звертають увагу на позицію кандидатів щодо Біткоїна.

На сьогоднішній день приблизно 14% американців мають в своєму розпорядженні біткоїни та інші криптовалюти, ще дещо недавно ця цифра становила 12%.