Засновник Binance Чанпен Чжао оголосив про старт нового проєкту.

  • 19.03.2024 13:30
  • 3 хвилини читання
Засновник Binance Чанпен Чжао оголосив про старт нового проєкту.

Новий проект, який оголосив Чанпен Чжао, передбачає створення освітньої платформи.

Екс-генеральний директор криптобіржі Binance Чанпен Чжао оголосив про свій намір створити проєкт під назвою Giggle Academy.

Він опублікував це у своєму профілі на соціальній мережі X (Twitter).

За анонсом, проєкт буде мати освітню спрямованість. Як сказано, це буде безкоштовна базова освіта з 1 по 12 класи для всіх бажаючих.

Жодних прибутків. Гейміфікована. Адаптивна, - відзначив Чанпен Чжао щодо майбутньої платформи.

Також рекомендуємо ознайомитися з тим, що може очікувати Чанпенга Чжао від Binance: огляд судового процесу.

Також невідомо, як саме буде проводитися навчання та які предмети будуть включені. Ймовірно, деякі заняття будуть присвячені криптовалютній галузі.

Проект не буде безкоштовним. Тим часом, Чжао у коментарях спростував, що планується випуск нативного токена з цієї причини.

Кожен індивід у світі має право на отримання освіти. Наша мета полягає в тому, щоб зробити її цікавою та доступною для всіх людей, незалежно від їхнього стану.

Чанпен Чжао також оголосив про набір персоналу. Це буде невелика група, яка буде працювати з ним безпосередньо. Іншої інформації про проєкт наразі немає.

Ми раніше повідомляли, що Чжао у листопаді минулого року зізнався у вчиненні злочину відмивання грошей у рамках широкомасштабної угоди з урядом США, зокрема з біржею Binance. Угода передбачала сплату штрафу у розмірі $4,3 мільярда.

В рамках угоди, Чжао відмовився від посади генерального директора Binance і передав керівництво Річарду Тенгу. Пізніше Чжао потрапив у судові тяганини, пов'язані з призначенням йому вироку. Криптомільярдер зараз знаходиться під вартою під заставу в розмірі $175 мільйонів.

Також дату винесення рішення у справі CZ перенесли на 30 квітня 2024 року. Початково засідання планувалося на кінець лютого, але його перенесли з невідомих причин. Недавно американський суд зобов'язав Чанпена Чжао здати канадський паспорт, щоб запобігти його можливій втечі за кордон.

Вас можуть зацікавити наступні матеріали:

Компанія Binance представила нову платформу для прогнозування лістингу токенів.

Спосіб отримання прибутку від кріптовалют та традиційних накопичувальних рахунків може суттєво відрізнятися. Кріптостейкінг — це процес утримання криптовалюти в гаманці для отримання винагороди за підтримку роботи мережі. Традиційні накопичувальні рахунки, зазвичай, зацікавлені у накопиченні фінансових ресурсів, щоб забезпечити фінансову незалежність у майбутньому.

Як злочинці в інтернеті ухиляються від проходження процедури визначення клієнта (KYC) на криптовалютних біржах.