Засновника Binance засудили до увʼязнення. На який термін - поки не відомо.

  • 01.05.2024 09:01
  • 3 хвилини читання
Засновника Binance засудили до увʼязнення. На який термін - поки не відомо.

Українською мовою: 30 квітня 2024 року суд у США вирішив, що колишній голова біржі Binance, Чанпен Чжао, проведе 4 місяці в тюрмі.

Під час судового засідання прокурори висловлювали думку, що він повинен отримати реальний термін у в'язниці. Їхнім аргументом було те, що умовний термін може спонукати інших порушувати закони.

Адвокати Чжао наголосили, що він активно співпрацював з слідством та американською владою. Вони зазначили, що Чжао відвідав США добровільно для участі в судовому процесі та більше не управляє Binance.

Також адвокати Чжао відзначили, що у подібних випадках, наприклад з біржею BitMEX та її співзасновником Артуром Гейсом, суд не призначав тюремні покарання. Гейс визнав свою провину, покинув компанію, сплатив штраф у розмірі $10 млн і отримав два роки умовно.

Цікава новина: Криптовалютна біржа Binance відкрила платформу для ейрдропів і Web3-квестів.

Сам Чжао визнав, що не зміг належним чином виконати процедури перевірки клієнтів (KYC/AML) на біржі Binance, але намагався виправити цю ситуацію та запропонував співпрацювати з урядом США.

Суддя визнав, що Чжал вчинив значні кроки для співпраці з правоохоронцями. Однак він також підкреслив, що він був головою Binance і відповідав за ухвалення рішень.

Чжао покинув посаду голови Binance восени 2023 року і визнав себе винним у сприянні відмиванню грошей та порушенні закону про банківську таємницю. Після суду він вийшов під заставу у 175 мільйонів доларів.

Суд відстрочили з кінця лютого на 30 квітня 2024 року. 161 листів від друзів і рідних Чжао надійшло до суду, де його описують як добру людину. Також Чжао публічно приніс вибачення.

Початково прокурори просили 36 місяців ув'язнення для нього, що перевищувало угоду про визнання провини. Його адвокати вважали цей вирок прикладом для інших учасників цієї галузі.

Ознайомтесь із нашими улюбленими матеріалами:

Студенти з України можуть отримати криптовалютні стипендії від компанії Binance.

Першу раду директорів Binance було представлено: хто у неї увійшов?

Binance розширює список спотових торгових пар для найпопулярніших мем-криптовалют.

За інформацією з джерела: Інкриптед.