Зазначено криптовалюти, які досягли максимальних цін протягом останніх двох років.

  • 14.03.2024 14:30
  • 3 хвилини читання
Зазначено криптовалюти, які досягли максимальних цін протягом останніх двох років.

14 березня курс нативного токена блокчейну Solana досягнув щорічного максимуму, піднімаючись на біржі Binance до рівня $168 у парі зі стейблкоїном Tether USD (USDT), зафіксувавши тижневе зростання близько 21%.

Це підтверджують дані CoinGecko.

Як змінилася вартість криптовалюти Solana

Ціна токену Solana зросла на 65% з початку поточного року, але все ще залишається нижче історичного піку в $250, досягнутого у листопаді 2021 року під час рекордного підйому крипторинку. Ринкова капіталізація SOL перевищує $70 млрд, що робить його п'ятим за обсягом криптовалютою після біткоїну (BTC), Ethereum (ETH), стейблкоїна USDT і BNB.

Як змінилася вартість BNB?

Четверта за капіталізацією криптовалюта BNB на біржі Binance за останній тиждень подорожчала на 44%. О 10:30 вартість BNB становить 618 доларів. Тільки за останні 24 години ціна монети зросла на 11%, наближаючись до свого історичного піку в $691, встановленого в травні 2021 року. Обсяги торгів цим токеном збільшилися на 52% за останню добу.

Цікаво про те, скільки Маск заробив би, якби він вклав гроші у Біткоїн замість Twitter.

Аналітики торгової компанії QCP Capital пояснюють цю тенденцію як результат перерозподілу інвестицій в користь великих альткоїнів. Вони вважають, що зростання ціни BNB частково обумовлене збільшенням зацікавленості в монеті через участь в програмі Binance Launchpool. Інвестори вкладають кошти в BNB для отримання токенів нових проектів, які потім продають на ринку, а після цього знову купують BNB, що призводить до подорожчання монети, зауважують в QCP Capital.

Нещодавно, 12 березня на ринку криптовалют відбувся різкий рух волатильності: біткоїн вперше в історії перевищив позначку в $73 тис., але потім стрімко впав майже на 6% від цього рівня, а вже потім знову піднявся. Деякі аналітики прогнозують, що в найближчі дні провідна криптовалюта знову знизиться в ціні. Детальніше читайте у нашому матеріалі.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

Три криптовалюти, які можуть зробити з $10 суму в $1000 вже у березні.

Наразі Біткоїн займає важливе місце серед світових активів - про це повідомляє BlockBeats.

Криптовалюта біткоїн досягне рівня у $100 000 протягом 21 дня - вважає Crypto Rover.

За інформацією, наданою Міністерством фінансів.