Збільшення вартості Біткоїна до 50 000 доларів уповільнилося: чому відбулося таке сповільнення?

  • 12.02.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Збільшення вартості Біткоїна до 50 000 доларів уповільнилося: чому відбулося таке сповільнення?

Ціна Біткоїна продовжує виявляти стійкість в діапазоні між $48 000 та $50 000, а інституційний інтерес до ETF залишається значний.

Після значного зростання до позначки $48 500 минулого вихідного, ціна Біткоїна зменшилася до $48 000. Припинення росту до $50 000 сталося через те, що інвестори уважно стежать за розвитком подій перед публікацією даних щодо індексу споживчих цін цього місяця.

Економічні показники Сполучених Штатів Америки та зустрічі Федерального комітету з відкритого ринку.

На цьому тижні інвестори з нетерпінням чекають на випуск важливих економічних показників у США, включаючи січневі дані щодо індексу споживчих цін (CPI) та індексу цін виробників (PPI). Крім того, заплановані виступи кількох членів Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC), які поділяться перспективами грошово-кредитної політики центрального банку.

Ринкові настрої, як і раніше, сфокусовані на ймовірності того, що FOMC не змінить відсоткові ставки під час майбутнього засідання 20 березня. Зараз Чиказька товарна біржа (CME) оцінює ймовірність такого результата на рівні 82,5%, що свідчить про очікування стабільності відсоткових ставок у найближчому майбутньому.

Тимчасово відомий криптоаналітик Міхаель ван де Поппе стверджує, що Біткоїн може досягти вищих цін між $53 000 та $57 000 перед наближенням події халвінгу.

За думкою експерта, це сталося через декілька обставин, включаючи запуск ETF та відтік капіталу з Grayscale GBTC. Аналітик зазначив, що біткоїн-фонди мають значний вплив на ринки. З моменту запуску 11 січня всі дев'ять спотових ETF залучили більше 9 мільярдів доларів. Але більшість, понад 66%, припадає на фонди BlackRock і Fidelity.

Збільшуються накопичення криптовалюти біткоїн.

Інший відомий аналітик криптовалют Алі Мартінес зауважив, що останнім часом китайські інвестори активно збирають у своє володіння біткоїни. За лише три тижні вони вдало накопичили 140 000 біткоїнів, що оцінюється в суму понад 6,16 мільярдів доларів.

Незважаючи на поширену скептичність щодо Біткоїна, варто визнати стійкість рівнів підтримки, які можуть здатися непереборними, за словами Мартінеса. Хоча тимчасова корекція цін цілком можлива, оскільки наступний значний рівень опору для BTC знаходиться на досить високому рівні, приблизно на рівні 57 000 доларів.

Раніше ми вже згадували про те, що Ethereum планує досягти рівня $3 000: які фактори сприяють росту цієї криптовалюти.

Тобі може бути цікаво:

  • Останній булран Біткоїна: криптоєвангеліст Чарлі Шрем визначив дату.
  • Коли настане остання можливість вигідно придбати BTC перед булраном?
  • Як багато халвінгів залишилося у Біткоїна?