Зменшення кількості капіталу, який виходить з фонду Grayscale, припиняється.

  • 25.01.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
Зменшення кількості капіталу, який виходить з фонду Grayscale, припиняється.

За даними дослідження BitMex Research, у біржовому фонді Grayscale GBTC 24 січня відбувся відтік капіталу у розмірі $429 млн, що на 33% менше, ніж 22 січня.

Деякі спостерігачі, включаючи аналітика Bloomberg Еріка Балчунсу, вважають, що тенденція відтоку GBTC може наближатися до кінця. Однак вони зауважують, що ринкова ситуація ще залишається невизначеною, оскільки значні виводи коштів поки що продовжуються.

Динаміка надходжень капіталу до біржових фондів згідно звіту BitMEX.

Протягом дев'яти торгових днів збуту GBTC було виведено 106 092 BTC, що приблизно дорівнює $4,4 млрд. Приплив капіталу до ETF інших компаній не врівноважував ці втрати, що призвело до падіння вартості біткоїна.

Склад активів GBTC

Компанія Arkham Intelligence, яка займається аналізом блокчейну, попереджає про можливе неправильне сприйняття даних щодо транзакцій GBTC. У своєму повідомленні від 24 січня Arkham пояснює, що дані про переказ GBTC на їхній платформі розподіляються між Coinbase Prime та новими адресами для зберігання GBTC.

Це означає, що необов'язково всі біткоїни, переміщені з Bitcoin Trust від Grayscale, будуть викуповані. Гаманці-зберігачі GBTC часто розсилають кошти на кілька адрес, тому можливо, що частина BTC буде надіслана на інші адреси, а не на основний одержувач, зазначений у панелі транзакцій.

Пропонуємо акції від компанії FTX для придбання.

Найактивнішим продавцем акцій GBTC стала банкрутована біржа FTX. 22 січня вона продала акції Фонду біткоїн-ЕТФ компанії Grayscale Investments на суму близько 1 млрд доларів США. Загалом, з моменту їхнього перетворення в біржовий фонд на початку цього місяця, інвестори втратили понад 2 млрд доларів США в акціях Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).