Знижується активність використання біткоїн-гаманців: що це означає

  • 07.02.2024 11:03
  • 3 хвилини читання
Знижується активність використання біткоїн-гаманців: що це означає

Незважаючи на те, що Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила 11 BTC-ETF, активність гаманців для зберігання біткоїнів суттєво знизилася.

На криптовалютному ринку спостерігається зниження активності біткоїн-гаманців, навіть після офіційного затвердження Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) 11 спотових біткоїн-ETF.

Дані аналітичної компанії Santiment свідчать про постійне зменшення кількості біткоїн-гаманців, в яких зберігається більше нуля монет. Ця тенденція свідчить про поширення страху, невизначеності та сумнівів серед інвесторів, а також про зростання зацікавленості у альтернативних формах інвестування, а не прямому володінні Біткоїном.

Гаманці Bitcoin (з кількістю монет, більшою за 0) все ще зменшуються, оскільки криптовалюта наближається до 4 тижнів з моменту схвалення 11 Spot ETF від SEC. Це можна пояснити панікою натовпу та меншим інтересом до безпосередньої власності $BTC через інші інвестиційні альтернативи. https://t.co/tjnjELxGw1 pic.twitter.com/xRymU7C0ro - Santiment (@santimentfeed) 7 лютого 2024 року

Зменшення кількості активних адрес.

Відповідно до висновків, наданих IntoTheBlock, спостерігається значне зменшення кількості щоденних активних адрес, нових активних адрес, а також збільшення кількості адрес з нульовим балансом.

Протягом останнього тижня кількість активних щоденних адрес вирізко зменшилася на 35,95%. Тим часом, кількість нових адрес і активних адрес зменшилася на 5,99% і 24,40% відповідно.

Набагато виразнішою є загальна кількість адрес, яка залишається відносно сталою, показуючи незначні зміни протягом 30-денного періоду, від максимуму в 51,93 мільйона до мінімуму в 51,45 мільйона адрес.

Вартість Біткоїна

Ціна Біткоїна сьогодні вранці показує позитивні зміни. Під час торгів вона збільшилася на 0,42% і становить $42 886,82. Проте обсяг торгів за останні 24 години зменшився на 3% до $17,2 млрд.

Але важливо пам'ятати, що зараз інвестори дуже уважно придивляються до ситуації, перш ніж робити будь-які фінансові рішення. Наприклад, нез'ясованість щодо термінів зниження відсоткових ставок Федеральною резервною системою США має вплив на настрої на криптовалютному ринку.

Взагалі на наступний тиждень передбачено публікацію ряду важливих даних, які можуть розкрити потенційний крок ФРС США.

Раніше ми згадували, що понад 81% адрес біткоїну є дохідними.

Ви могли пропустити:

  • Що означає термін "біткоїн-адреса" і як її можна створити?
  • Які суми нарахували уряду України у біткоїнах - Bitcoin Treasuries?
  • Як страх та страх втрати можуть завадити трейдерам отримувати прибуток.