Журнал "Bitcoin Magazine" оголосив про проведення події, присвяченої халвінгу.

  • 31.01.2024 12:46
  • 2 хвилини читання
Журнал "Bitcoin Magazine" оголосив про проведення події, присвяченої халвінгу.

За співпраці з біржею цифрових активів Kraken, Bitcoin Magazine, американське видання, організує онлайн-івент, що присвячений майбутньому халвінгу Bitcoin.

Пряма трансляція з міста Нашвілл, що знаходиться у штаті Теннессі, розпочнеться з 839 979 блоку Біткоїна, а кульмінацією стане 840 000-й блок. За попередніми прогнозами, цей блок буде видобуто 18 квітня 2024 року.

Наше видання, Bitcoin Magazine, з великим задоволенням оголошує пряму трансляцію Bitcoin Halving у партнерстві з Kraken. Ця подія не тільки святкування четвертого періоду Біткоїна, а й свідчення незгасаючого духу громади Біткоїн. Нам велика честь відзначити цей історичний момент, замислюючись про наш шлях і дивлячись у безкрайнє майбутнє Біткоїна, - заявив глава Bitcoin Magazine Майк Джермано.

Видання запрошує представників спільноти Біткоїну стати свідками важливої події, взяти участь у заході Bitcoin Halving LIVE Desk, і приєднатися до прямої трансляції та святкування, присвяченого халвінгу.

Щодо журналу Bitcoin Magazine та криптовалютної платформи Kraken

Kraken - одна з найдавніших біткоїн-бірж у світі. Вона можливо не є найбільшою за обсягом фінансових операцій серед торговельних площадок сьогодні, але за останні 12 років ніколи не потерпала від хакерських атак.

Які компанії не готові до зменшення нагородження вдвічі.

Як відомо, галузь майнінгу знаходиться під загрозою через наближення халвінгу. Даними аналітиків Cantor Fitzgerald, одинадцять найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть стикнутися з проблемами у прибутковості, якщо курс біткоїна не зросте після халвінгу. Компанії, які можуть почати мати такі проблеми, включають Riot Platforms, Cipher Mining, Core Scientific, Bitfarms, TeraWulf, Iris Energy, Marathon Digital, Stronghold Digital Mining, Bit Digital, Hut 8 і Argo Blockchain.